Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Наприклад:  школа
Випадкова світлина
Оголошення
До уваги учнів!

Наказ № 187 від 24.10.2018 "Про організацію роботи учителів-предметників з підготовки учнів до ЗНО, ДПА, олімпіад, конкурсів та тестувань, написання наукових робіт у МАН України у 2018-2019 н.р."

До уваги!

Інформація про використання коштів для закупівлі засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів Нової української школи (тут). 

Шкільна рада


п/п
Клас Вчитель Голови батьківських комітетів Члени шкільної ради
1 1-А Яременко Ніна
Борисівна
Печіль Оксана
Володимирівна
Довга Тетяна
Володимирівна
2 1-Б Найда Любов
Богданівна
Бревус Олена
Валеріївна
Рій Катерина
Сергіївна
3 1-В Криса Тетяна
Михайлівна
Гора Наталя
Богданівна
Клапоущак Наталя
Петрівна
4 2-А Бенцал Наталія
Миколаївна
Вівчарик Оксана
Василівна
Федуник Юрій
Володимирович
5 2-Б Дунець Ірина
Романівна
Діхтярук Оксана
Романівна
Вознюк Віта
Віталіївна
6 2-В Заброцька Світлана
Григорівна
Дідух Олена
Юріївна
Матла Андрій
Михайлович
7 3-А Копка Тетяна
Вікторівна
Кібляр Оксана
Вікторівна
Гора Наталія
Богданівна
8 3-Б Вишневська Олена
Василівна
Мілевська Олеся
Миколаївна
Сидор Олена
Петрівна
9 3-В Цибульська Світлана
Анатоліївна
Сиротюк Лілія
Анатоліївна
Сирота Надія
Ярославівна
10 4-А Паращак Ліана
Омелянівна
Мінчук Мар’яна
Володимирівна
Сташук Галина
Василівна
11 4-Б Драган Мирослава
Михайлівна
Коваль Наталя
Григорівна
Кулик Ірина
Романівна
12 4-В Кріль Олена
Павлівна
Білик Тетяна
Миколаївна
Голуб Лариса
Євгенівна
13 5-А Найда Любов
Богданівна
Тимків Надія
Антонівна
Фарфурак Катерина
Андріївна
14 5-Б Криса Тетяна
Михайлівна
Йолтухівська Зоряна
Богданівна
Довганик Вікторія
Ігорівна
15 5-В Яременко Ніна
Борисівна
Сисюк Андрій
Григорович
Вінярчик Олена
Ігорівна
16 6-А Сабат Марія
Романівна
Палюх Олена
Михайлівна
Сидько Ірина
Миколаївна
17 6-Б Павловська Ірина
Миколаївна
Стаханська Олена
Олександрівна
Лайко Олена
Сергіївна
18 6-В Гандзій Наталя
Богданівна
Грицик Олена
Володимирівна
Ништа Людмила
Володимирівна
19 7-А Чорна Анжела
Михайлівна
Боліновська Наталія
Ярославівна
Мандзій Лілія
Василівна
20 7-Б Гелюх Тетяна
Петрівна
Малишевська Лілія
Олегівна
Шулик Олена
Миколаївна
21 7-В Судомир Лілія
Мирославівна
Гуда Наталія
Володимирівна
Гирила Ольга
Степанівна
22 8-А Курилович Галина
Володимирівна
Струганець Мирослава
Омелянівна
Крайняк (Тимко)
Людмила Костянтинівна
23 8-Б Слободян Леся
Орестівна
Кобіс Ольга
Богданівна
Корильчук Тарас
Богданович
24 8-В Чорній Ольга
Петрівна
Жук Людмила
Олександрівна
Дутчак Марія
Миколаївна
25 9-А Бердей Олена
Віталіївна
Сидько Марта
Сергіївна
Бобровська Тетяна
Анатоліївна
26 9-Б Канак Валентина
Миколаївна
Коростіль Лілія
Ярославівна
Білик Мирослав
Миколайович
27 9-В Іщенко Ольга
Костянтинівна
Новицька Олена
Іванівна
Мадич Світлана
Василвна
28 10-А Васько Ольга
Ігорівна
Джиджора Ольга
Миронівна
Чепіль Лілія
Ільківна
29 10-Б Бойко Ірина
Леонівна
Чайківська Леся
Михайлівна
Вісецька Ольга
Василівна
30 10-В Штокало Марія
Леонідівна
Радкевич Людмила
Станіславівна
Семчишин Микола
Володимирович
31 11-А Базюк Ольга
Яківна
Капустинська Галина
Іванівна
Гупаловська Лілія
Ярославівна
32 11-Б Слотюк Валентина
Миколаївна
Кукурудза Руслана
Євгенівна
Резніченко Ірина
Михайлшівна
33 11-В Гунтик Ольга
Василівна
Цвик Оксана
Миколаївна
Симко Галина
Богданівна

 

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×