Правила прийому до школи

Зарахування учнів до 1-4 класів ТСШ № 3 здійснюється  без  проведення  конкурсу  і,  як правило, відповідно до території обслуговування.

Зарахування  учнів до  школи здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом  директора.  Для зарахування учня до закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу).

До першого класу зараховуються, як правило, діти з шести років.

Іноземні   громадяни   та особи без громадянства зараховуються   до   закладу   відповідно   до  законодавства  та міжнародних договорів.

У разі потреби учень може перейти протягом будь-якого року навчання до іншого навчального закладу. Переведення учнів до іншого навчального закладу здійснюється за наявності особової справи учня встановленого Міністерством освіти і науки України зразка.

У разі вибуття учня з населеного пункту батьки або особи, які їх замінюють,  подають до закладу  заяву  із  зазначенням  причини вибуття.

У разі  переходу  учня  до  іншого  навчального  закладу  для здобуття загальної середньої  освіти  у  межах  населеного  пункту батьки  або особи,  які їх замінюють,  подають до закладу заяву із зазначенням причини  переходу  та  довідку,  що  підтверджує  факт зарахування дитини до іншого навчального  закладу.

Правила конкурсного приймання учнів 5-11 класів.