До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 21 жовтня 2017 року розпочинає свою роботу підготовча школа, яка діє при ТСШ №3. Організаційні батьківські збори, на яких прийматимуться заяви, відбудуться  10 жовтня о 18:00   в актовому залі школи. Тел.для довідок: 52-13-17, 52-68-50.

Увага!

Ознайомитися з інформацією щодо проекту "Реконструкція благоустрою території  ТСШ № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов ТМР по вул. Грушевського, 3 в м.Тернополі" можна ТУТ

Хор початкових класів "Солов’ята"

У 2012р. хор «Солов’ята» отримав ІІ місце у міському конкурсі  духовної пісні «Молитва за Україну»

У 2013-2014 р. став переможцем   міських конкурсів пісні: «Благословенна земле калинова», «Гімн Богу», «Творчість юних тобі, Україно» , «Наша дума, наша пісня не вмре не загине!», «Свою Україну любіть»

У 2015 році  переміг у  міському огляді-конкурсі «Знай і люби свій край».  Ансамбль  «Солов’ята» зайняв  II місце у міському конкурсі патріотичної пісні «Свята Покрова».

У 2016 році хор отримав I місце у міському вокально-хоровому фестивалі-конкурсі  «Свою Україну любіть».  Інструментальний колектив  хору «Солов’ята» зайняв I місце у номінації «Інструментальні колективи» у міському огляді-конкурсі «Творчість юних тобі, Україно».