Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Випадкова світлина

Ділимось досвідом

27/07/2020

До дистанційного навчання спочатку не були готові ні діти, ні батьки, ні вчителі. Діти – тому, що у віці 6-8 років ще не є достатньо самосвідомими, батьки – тому, що не були готові приділяти навчанню дітей дещо більше часу, ніж зазвичай, а вчителі просто не знали, за допомогою яких інструментів це можна робити. Хоч до моменту оголошення карантину педагоги проходили безліч курсів, семінарів, тренінгів, та на жодному з них не отримували практичних порад щодо організації навчання на відстані. Тепер з упевненістю можна сказати, що всі учасники цього процесу прийняли з гідністю новий виклик часу і нам спільно вдалося налагодити ефективне дистанційне навчання.

16/09/2019

Чому вчити і як вчити сучасних дітей?

Бернард Шоу сказав: «Єдиний шлях, що веде до знань, – це діяльність».

Для сучасного світу характерні стрімкі зміни, бурхливий розвиток інформаційного простору, що ставить нові вимоги перед вчителем і школою. Уже крилатими стали слова: «Дитина повинна мати не добре наповнену, а добре впорядковану голову».

Школа має бути місцем, де дітям не тільки хочеться навчатися, але й просто приємно проводити час, почуватися комфортно. Все це у школі забезпечує освітнє середовище.

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×