Режим роботи

Практичний психолог працює:

понеділок     11:00 до 15:00 год.*
                                                          вівторок        12:00  до 16:00 год.
                                                          середа          11:00 до 15:00 год.
                                                          четвер           12:00 до 16:00 год.
                                                          пятниця         11:00 до 15:00 год.

* Вказана активна робота (проведення діагностики, консультація батьків, учнів, вчителів).

Шановні учні та батьки! Приходьте особисто або звертайтесь за телефоном 43 - 08 - 76.