До уваги батьківської громадськості!

Територія обслуговування
ТСШ № 3: Листопадова, Михайла Грушевського (непарні), Гетьмана Сагайдачного, В’ячеслава Чорновола, Коперника, Кардинала Сліпого (рішення виконавчого комітету ТМР від 09.01.2019 року № 2 "Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти").

Наявність вакантних посад

станом на 25.09.2018 року

Вакансія педагогічних працівників Кількість годин або кількість ставок Вакансія обслуговуючого персоналу Кількість ставок
Учитель інформатики та математики 18 год - -