Під час благодійного концерту "На крилах творчості", який відбувся 17.05.2018 а вктовому залі ТНЕУ, було зібрано 23 100 грн. Кошти будуть направлені на видання ювілейного альманаху про школу.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Територія обслуговування
ТСШ № 3: Листопадова, Михайла Грушевського, Гетьмана Сагайдачного, Родини Барвінських, В’ячеслава Чорновола, Коперника (рішення виконавчого комітету ТМР № 113 від 21.02.2018 року).

Фінансово-господарська діяльність

2018 рік

Під час благодійного концерту "На крилах творчості", який відбувся 17.05.2018 а вктовому залі ТНЕУ, було зібрано 23100 грн. Кошти будуть направлені на видання ювілейного альманаху про школу.

Річний план закупівель - 2018

Інформація про підписку періодичних видань на 2018 рік.

Інформація про отримання товарів, робіт і послуг як благодійна допомога

2017 рік

ЗВІТ про використані кошти (2017 р.)

1. Звіт про використання коштів ТСШ № 3 І-ІІІ ступенів № 3 по спеціальному фонду (фонд комунального майна).

2. Звіт про використання коштів ТСШ № 3 І-ІІІ ступенів № 3 по загальному фонду.

3. Звіт про використання коштів ТСШ № 3 І-ІІІ ступенів № 3 по спеціальному фонду (цільові фонди).

4. Звіт про використання коштів ТСШ № 3 І-ІІІ ступенів № 3 по спеціальному фонду.

Інформація про отримання товарів, робіт і послуг як благодійна допомога за період з 01.03.2017 р. по 07.12.2017 р.

Реконструкція благоустрою території Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов ТМР по вул. Грушевського, 3 в м. Тернополі».

Сертифікат, що підтверджує готовність до експлуатації об'єкта "Капітальний ремонт покрівлі Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов ТМР"

Закупівля обладнання для комп'ютерного класу

Кошторис 2017 р. ТСШ № 3

НАКАЗ № 01 від 03.01.2017 року "Про створення тендерного комітету для організації та проведення процедур державних закупівель на 2017 рік"