До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 21 жовтня 2017 року розпочинає свою роботу підготовча школа, яка діє при ТСШ №3. Організаційні батьківські збори, на яких прийматимуться заяви, відбудуться  10 жовтня о 18:00   в актовому залі школи. Тел.для довідок: 52-13-17, 52-68-50.

Увага!

Ознайомитися з інформацією щодо проекту "Реконструкція благоустрою території  ТСШ № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов ТМР по вул. Грушевського, 3 в м.Тернополі" можна ТУТ

Реконструкція благоустрою території ТСШ № 3 (оновлено)

24/09/2017

09 червня 2017 року в актовому залі школи на засіданні шкільної ради відбулась презентація та затвердження проекту «Реконструкція благоустрою території  Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов ТМР по вул. Грушевського, 3 в м. Тернополі».

1. Витяг з протоколу шкільної ради.

2. Інформація про надходження коштів на рахунок Генпідрядника (Список 1, Список 2, Список 3, Список 4, Список 5).

3. Інформація про закупівлю спортивних комплексів та тренажерів компанією "Креатор-Буд".

4. Візуалізація Проекту.