Під час благодійного концерту "На крилах творчості", який відбувся 17.05.2018 а вктовому залі ТНЕУ, було зібрано 23 100 грн. Кошти будуть направлені на видання ювілейного альманаху про школу.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Територія обслуговування
ТСШ № 3: Листопадова, Михайла Грушевського, Гетьмана Сагайдачного, Родини Барвінських, В’ячеслава Чорновола, Коперника (рішення виконавчого комітету ТМР № 113 від 21.02.2018 року).

Готуємося до ЗНО

Увага!
Умови та дати проведення пробного ЗНО-2018

Наказ Івано-Франківського регіонального центру
оцінювання якості освіти 12.12.2017 №89-ОД

Вимоги щодо реєстрації осіб
для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні у 2018 році
в Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях

1. Ці вимоги визначають сукупність дій щодо реєстрації осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні у 2018 році (далі – пробне ЗНО) у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях – адміністративно-територіальних одиницях зони обслуговування Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – ІФРЦОЯО).

2. Участь у пробному ЗНО може взяти особа, яка виявила бажання пройти пробне ЗНО, зареєструвалася для цього з 09 до 31 січня 2018 року на сайті ІФРЦОЯО www.test.if.ua та своєчасно оплатила дану послугу.

3. Особа, яка бажає зареєструватися для участі у пробному ЗНО, повинна:
1) визначитись з переліком навчальних предметів, з яких проходитиме пробне ЗНО (українська мова і література – 24 березня 2018 року, англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України, математика, німецька мова, фізика, французька мова, хімія – 31 березня 2018 року), ураховуючи при цьому можливість зареєструватися для складання тесту лише з одного навчального предмета у разі одночасного проведення пробного ЗНО з декількох навчальних предметів;
2) зайти на сайт ІФРЦОЯО www.test.if.ua у розділ «Реєстрація на пробне ЗНО-2018»;
3)ознайомитися у розділі «Реєстрація на пробне ЗНО-2018» з

• Положенням про пробне зовнішнє незалежне оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 №1277,
  • Угодою публічної оферти,
  • запропонованими повідомленнями;

4)заповнити на сайті ;
5)роздрукувати з квитанцією(ями) на оплату;
6)здійснити оплату за квитанцією(ями) на оплату протягом 7 (семи) робочих днів в установах будь-якого банку України, уважно перевіривши відомості, що вказані у квитанції про оплату, зокрема в частині призначення платежу (код, прізвище, ім’я, по батькові особи, за пробне зовнішнє незалежне оцінювання з «предмета»).
7)зберігати заяву та квитанцію(ії) про оплату до часу проходження пробного ЗНО.

4. Реєстрація для участі у пробному ЗНО вважається завершеною після надходження повної суми коштів для оплати даної послуги з обраного(их) особою предмета(ів) на рахунок ІФРЦОЯО, зазначений у квитанції на оплату.

5.Для кожної особи, яка зареєструвалася для участі у пробному ЗНО, на сайті ІФРЦОЯО www.test.if.ua створюється інформаційна сторінка «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО», доступ до якої здійснюється за кодом та паролем, зазначеним у заяві на пробне ЗНО.

В «Особистому кабінеті учасника пробного ЗНО» можна:
1)переглянути реєстраційні дані,
2)перевірити надходження до ІФРЦОЯО сплачених за квитанціями коштів,
3)після 01 березня 2018 року отримати інформацію про пункт(и) проведення пробного ЗНО і роздрукувати,
4)ознайомитися з іншою інформацією.

6.У разі неучасті особи у пробному ЗНО сплачені кошти не повертаються. Ця особа має право отримати комплект тестових матеріалів, звернувшись у триденний термін у пункт проведення пробного ЗНО за адресою, вказаною у

7.Особа, яка зареєструвалася для участі у пробному ЗНО та оплатила послугу, може внести зміни до своїх реєстраційних даних протягом часу, відведеного на реєстрацію, звернувшись з відповідною письмовою заявою до ІФРЦОЯО.

8.Захист персональних даних осіб, зареєстрованих для участі у пробному ЗНО, здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

9.Факт оплати проходження пробного ЗНО є підтвердженням ознайомлення та згоди особи, яка виявила бажання пройти пробне ЗНО у 2018 році, з цими вимогами та документами, зазначеними у підпункті 3 пункту 3 вимог.

Відповідальна за реєстрацію у школі заступник директора з навчально-виховної роботи
Шендеровська Любов Василівна (тел.52-13-17).

Детальну інформацію про ЗНО -2017 можна прочитати за посиланнями: