До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 21 жовтня 2017 року розпочинає свою роботу підготовча школа, яка діє при ТСШ №3. Організаційні батьківські збори, на яких прийматимуться заяви, відбудуться  10 жовтня о 18:00   в актовому залі школи. Тел.для довідок: 52-13-17, 52-68-50.

Увага!

Ознайомитися з інформацією щодо проекту "Реконструкція благоустрою території  ТСШ № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов ТМР по вул. Грушевського, 3 в м.Тернополі" можна ТУТ

Народний хоровий колектив «Калина»

Художній хоровий колектив «Калина» створений у 1994 році. У 2007 році хору «Калина» відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 144 від 21.02.2007 року було присвоєно почесне звання «Народний художній колектив», а в 2012 році колектив підтвердив це високе звання (наказ МОН України № 21-К від 19.01.2012 року). Незмінним керівником хору є спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, відмінник освіти України Островський Володимир Михайлович.Картинки по запросу островський володимир михайлович

Володимир Михайлович є автором понад 35 навчально-методичних посібників, підручників, робочих зошитів, довідників, збірників пісень. Робочі зошити з «Музичного мистецтва» для 1-8 класів користуються значним попитом серед учнівських та учительських кіл. Вони привабливі як змістовим наповненням, так і художнім оформленням.

Островський В.М неодноразово заслужено нагороджений грамотами, дипломами та подяками міського та обласного рівнів.

За період з 2012 по 2016 р.р. хоровий колектив взяв участь у таких конкурсах та фестивалях і став переможцем:

• Міський конкурс дитячого хорового фестивалю духовної пісні «Молитва за Україну» – І місце, 2012 р.
  • Відкритий Європейський фестиваль духовної пісні «Я там, де є Благословіння» – лауреат ІІІ премії, 2012 р.
  • Міський етап обласного дитячого хорового фестивалю-конкурсу духовної пісні «Гімн Богу», присвяченого 1030-річчю від дня народження Антонія Печерського – І місце, 2013 р.
  • Міський огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності «Творчість юних тобі, Україно!» – І місце, 2013 р.
  • Відкритий Європейський фестиваль духовної пісні «Я там, де є Благословіння» – дипломант, 2013 р.
  • Міський етап обласного фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва серед загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Свою Україну любіть», присвяченого 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка – гран-прі, 2014 р.
  • Міський огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Знай і люби свій край» – гран-прі, 2015 р.
  • Міський вокально-хоровий фестиваль-конкурс «Свою Україну любіть» у рамках міського огляду-конкурсу колективів художньої самодіяльності «Творчість юних тобі, Україно!» – гран-прі, 2016 р.

Пісенний репертуар колективу насичений, різноманітний, різножанровий. Керівник В.М.Островський постійно дбає про його оновлення. У програмі хору патріотичні, стрілецькі пісні, обробки народних пісень, духовні твори, пісні місцевих авторів. Майстерність виконання творів під час проведення творчих звітів та конкурсів отримало високу оцінку від авторитетного журі та відзначено найвищими нагородами.

Хор постійно поповнюється новими учасниками. Середній кількісний склад становить понад 70 учасників.

Під успішним керівництвом Островського В.М. на базі школи працює фольклорний гурт «Гроно» та вокальне тріо  «Дивоцвіт». У репертуарі колективів – різножанровий фольклор Тернопільської області й авторські твори. Ці колективи відомі не лише в місті, але й в області й відзначено високими нагородами на міських, обласних та всеукраїнських оглядах-конкурсах.