Радимо прочитати

Що почитати з дітьми: новинки дитячої літератури

«Півонія, Аль і я»

На вашу дитину чекає справжній детектив - доведеться разом з головними героями розслідувати солодко-медовий злочин, що стався у Франції. В книзі є пригоди, подвиги та справжній злодій, якому вдалося створити чарівне бджолине військо.

Вік: 6+

Автор: Жученко Марія

Видавництво: Vivat, 2019 рік

«Зубси»

«Зубси» - це комікси про дитячі зуби. Ці герої надзвичайно смішні, дотепні та балакучі. Вони залюбки розповідають, як нелегко їм живеться, і що треба робити, щоб вони були щасливими. До речі, в книжці є історія про нерівну боротьбу Зубсів з Карієсом. Вашій дитині обов’язково сподобається. До того ж, формат коміксів дуже відрізняється від звичайних книжок.

Вік: 6+

Автори: М. Кодзелка, Л. Бегай, С. Різник

Видавництво: Ірбіс Комікси, 2019 рік

«Мортіна. Історія, від якої можна вмерти зо сміху»

Це історія про дівчинку-зомбі, яка мешкає з тіткою Домовиною та песиком Смутком. Мортіна мріє знайти друзів, але їй заборонено потрапляти на очі людям. Це зрозуміло, вона ж може налякати дітей. Але на Гелловін у Мортіни з’являється можливість вийти в село, щоб познайомитися з дітьми.

Вік: 7+

Автор: Барбара Кантіні

Видавництво: Видавничий дім «Школа», 2019 рік

«Думай як Шерлок Голмс»

Ця книжка – справжній скарб для дітей, які люблять розгадувати загадки та таємниці. Разом з найвидатнішим детективом діти відшукають грабіжника, розбиратимуться з мовою тіла, та дізнаються чимало цікавих речей.

Вік: 8+

Автор: Карло Карзан

Видавництво: Ранок, 2019 рік

«Геміш і Спинятелі світу»

Захоплива історія для трохи старших дітей. Учень 4-го класу Геміш живе у найнуднішому місті на світі, втім, одного разу все змінюється. Прямо під час уроку всі навколо хлопця завмирають: однокласники, вчитель і навіть кішка. Як закінчиться ця історія, дізнавайтеся з книжки. Одне скажемо – читається вона на одному диханні.

Вік: 9+

Автор: Денні Воллес

Видавництво: Ранок, 2019 рік

«Останній Ельф»

Ця розповідь італійської письменниці побачила світ ще в 2004 році, але українською мовою з’явилася лише зараз. «Останній Ельф» – це розповідь про загибель ельфійської раси, яка відбувається через всесвітній катаклізм. Це книжка для дітей старше 9 років, адже у ній підіймаються дуже серйозні та болючі питання. Розповідь сподобається дітям, які в захваті від фентезі.

Вік: 9+

Автор: Сільвана Де Марі

Видавництво: Урбіно, 2019 рік

«Я ось така, яка вже є»

Книжка для дівчат-підлітків про складності підліткового віку. Вона допоможе дівчатам розібратися, чому їм здається, що їх ніхто не розуміє, чому вони іноді не впізнають самі себе. У цій книжці обговорюється безліч питань, які хвилюють підлітків. До речі, в ній є багато тестів, порад та правил.

Вік: 10+

Автор: Лідія Хауенсчайлд

Видавництво: Талант, 2019 рік

«Клуб червоних кедів»

Це перша книжка із серії про чотирьох однокласниць, які створили клуб зі власними правилами. Коли одна з дівчат залишає подруг, переїжджаючи до Німеччини, подруги роблять все для того, щоб підтримувати зв'язок. Це чудова книжка для дівчат-підлітків.

Вік: 11+

Автор: Пунсет Ана