До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 21 жовтня 2017 року розпочинає свою роботу підготовча школа, яка діє при ТСШ №3. Організаційні батьківські збори, на яких прийматимуться заяви, відбудуться  10 жовтня о 18:00   в актовому залі школи. Тел.для довідок: 52-13-17, 52-68-50.

Увага!

Ознайомитися з інформацією щодо проекту "Реконструкція благоустрою території  ТСШ № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов ТМР по вул. Грушевського, 3 в м.Тернополі" можна ТУТ

Проводимо ДПА

Важливо: про ДПА-2017

При проведенні ДПА залишається чинним «Положення про дежавну підсумкову атестацію учнів»
(наказ МОН № 1547 від 30.12.14 року).

• ДПА для школярів, що завершують початкову освіту, залишиться незмінним. Діти писатимуть контрольні роботи з української мови та математики, складатимуть літературне читання. За рішенням педради і за побажання батьків можна ввести складання мови нацменшини для шкіл з вивченням такої мови. Щодо ДПА цього ступеня наголошується, що вона має трактуватися як перевірка рівня викладання, оцінки навчальних досягнень. Для дітей це будуть звичні контрольні роботи.
    Проводитимуть атестацію з 15 травня 2017 року.
  • ДПА для 9-класників теж залишиться без змін. Обов’язковими для складання є українська мова та математика, англійська мова.
    Проводитимуть атестацію з 1 червня.
  • Для 11-класників ДПА  відбудеться у форматі ЗНО. Складатимуть 3 предмети: обов’язково українську мову, на вибір історію України або математику, ще 1 предмет на вибір з: біологія, хімія, фізика, географія, а також англійська, французька, німецька, іспанська, російська мови. Почнеться сесія ДПА і ЗНО 23 травня з іспиту з української мови та літератури.

Увага: іноземна мова не обов’язкова для складання, це лише один предмет із переліку на вибір.

Увага: якщо випускнику потрібно скласти і математику, і історію України, він обирає один із цих предметів 2‑м, а один – 3‑м у складанні.

Випускник може скласти ДПА і з математики, і історії України Всі тести розроблені за програмою рівня «стандарт».

Українську мову складатимуть як ЗНО з української мови та літератури, але для визначення оцінки ДПА врахують тільки відповіді з української мови та власне висловлення.

Іноземна мова, математика та історія України теж розділені таким чином: для врахування ДПА обирають тільки частину запитань, вони позначені в тестовому зошиті. Приміром, щодо історії України знадобляться тільки відповіді з періоду XX-XXI ст.

У ДПА з решти предметів враховуватимуть цілісний тест.

Графік проведення ДПА 2017 за посиланням