Соціально-психологічний супровід навчально-виховного процесу

«Не можна  вилікувати  тіло – не лікуючи  душу, і  навпаки:    вилікувати  душу  неможливо зневажаючи  тіло»

/ Гіппократ/

Багато  хто з  нас живе  з  відчуттям болю, від  якого потерпає і  тіло, і душа. Що  ми  зазвичай  робимо, вперше  відчувши  біль? Починаємо  ковтати ліки, ніби  говорячи йому: «Замовчи,  я не  бажаю  тебе чути!». І на  якийсь час   біль змовкає, але потім обов’язково дає  про  себе  знати з наростаючою  силою,  переростаючи  в    значно  серйознішу  проблему,  яку тільки ліками  не  заглушити.

Чому? Тому, що  будь - який біль означає, що  ми  в  повсякденній  суєті  забули, власне, про  себе.

Забули,  що  шлях  до  благополуччя, здоров’я і  процвітання в особистості починається  з маленького  кроку  назустріч  собі; з бажання розплутати  клубок життєвих  негараздів, розчарувань та тривог; з відновлення  глибокої  любові  й  поваги  до  самого себе.

Все можливо, тільки  не варто  залишатись  один на один зі  своїми  проблемами. Адже є психологія -  наука, що протягом  віків допомагала людині знаходити  вихід  із  найскладніших  ситуацій.  Довіртесь собі, дозвольте  психологу  вам допомогти, адже Ви  варті  того,  щоб бути  щасливими.

Індивідуальна  консультація у психолога  - це час, який належить тільки Вам! Це час та місце, де можна вільно думати та відчувати,  аналізувати та змінюватися,  ефективно вирішуючи  всі свої  життєві проблеми.

На консультації у психолога Ви зможете зрозуміти, чому виникають складнощі та проблеми у Вашому житті та як їх можна уникати або долати.

Це можливість поміркувати про себе та своє життя, можливість визначитися, як саме ви хочете жити,  як зробити своє життя енергійним та цікавим.

Консультації у психолога є конфіденційними.

Психолог  не дає конкретних  порад, не  оцінює «правильно – неправильно», «добре – погано».  Психолог використовує  свої  знання, навички, практичний  досвід,  щоб допомогти  Вам побачити  та  усвідомити причини своїх проблем та  шляхи  їх  вирішення.