Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Наприклад:  школа
Оголошення
До уваги учнів!

Наказ № 187 від 24.10.2018 "Про організацію роботи учителів-предметників з підготовки учнів до ЗНО, ДПА, олімпіад, конкурсів та тестувань, написання наукових робіт у МАН України у 2018-2019 н.р."

До уваги!

Інформація про використання коштів для закупівлі засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів Нової української школи (тут). 

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Згідно з Указом Президента Леоніда Кучми від 1998 року це свято припадає на 30 вересня.

Люди, які протягом всього свого життя звикли читати, вважають бібліотеку практично рідною домівкою. Згідно з Указом Президента Леоніда Кучми від 1998 року це свято припадає на 30 вересня.

Перші бібліотеки в Київській Русі почали відкриватися після прийняття християнства в 988 році. Найчастіше, вони діяли при церквах і монастирях. Найбільш  багатою книгами в той період була бібліотека Софії Київської, яку в 1037 році заснував Ярослав Мудрий.

Нині в нашій країні налічується близько сорока тисяч бібліотек. Послугами цих установ в наш час користується більше 17,5 мільйонів читачів. Найбільш популярними серед населення і багатими книгами є Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського, Національна парламентська бібліотека України, Державна бібліотека України для дітей, Державна історична бібліотека України та багато інших.

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×