До уваги батьківської громадськості!

Територія обслуговування
ТСШ № 3: Листопадова, Михайла Грушевського (непарні), Гетьмана Сагайдачного, В’ячеслава Чорновола, Коперника, Кардинала Сліпого (рішення виконавчого комітету ТМР від 09.01.2019 року № 2 "Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти").

Школа майбутнього першокласника

Керівництво «Школою майбутнього першокласника» здійснює ФОП Заброцька Світлана Григорівна (вчитель початкових класів, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, Лауреат Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року», Лауреат премії Верховної Ради України), яка укладає Договір оренди щодо навчальних приміщень зі школою.

Свідоцтво про державну реєстрацію ВОО №781329.

У другій половині жовтня проводяться організаційні батьківські збори, формуються групи, проводяться пробні заняття.

«Школа майбутнього першокласника» працює щосуботи та щонеділі  з 10.00 до 12.00 год з 01 листопада 2018 р. до 31 березня 2019 р. У січні можливі канікули.

"Математична скарбничка", "Цікава граматика" та інтегрований курс англійської мови, малювання і музики  «Learn by Playing» («Граючись, навчаємось») – саме такі розвивальні заняття чекають на дошколяриків.

Підприємець Заброцька С.Г. забезпечує безкоштовне навчання для дітей таких категорій:

• діти-сироти;
  • діти-інваліди;
  • діти, батьки яких в даний час перебувають в АТО;
  • діти, батьки яких є інвалідами АТО;
  • діти працівників школи.

50% від оплати сплачують:

• діти-напівсироти.
  • діти, батьки яких є учасниками АТО.

Фіксовану знижку отримують:

• діти з багатодітних сімей.

Увага! Для вступу у 1-й клас ТСШ № 3 відвідування підготовчої школи не є обов’язковим.