Школа майбутнього першокласника

Керівництво «Школою майбутнього першокласника» здійснює ФОП Заброцька Світлана Григорівна (вчитель початкових класів, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, Лауреат Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року», Лауреат премії Верховної Ради України), яка укладає Договір оренди щодо навчальних приміщень зі школою.

Свідоцтво про державну реєстрацію ВОО №781329.

У другій половині жовтня проводяться організаційні батьківські збори, формуються групи, проводяться пробні заняття.

«Школа майбутнього першокласника» працює щосуботи та щонеділі  з 10.00 до 12.00 год з 15 жовтня 2022 р. до 28 березня 2023 р. У січні можливі канікули.

"Математична скарбничка", "Цікава граматика" та інтегрований курс англійської мови, малювання і музики  «Learn by Playing» («Граючись, навчаємось») – саме такі розвивальні заняття чекають на дошколяриків.

Підприємець Заброцька С.Г. забезпечує безкоштовне навчання для дітей таких категорій:

• діти-сироти;
  • діти-інваліди;
  • діти, батьки яких в даний час перебувають в АТО;
  • діти, батьки яких є інвалідами АТО;
  • діти та внуки працівників школи.

50% від оплати сплачують:

• діти-напівсироти;
  • діти, позбавлений батьківського піклування.

Фіксовану знижку отримують:

• діти з багатодітних сімей;
  • діти, батьки яких є учасниками АТО.

Увага! Для вступу у 1-й клас ТСШ № 3 відвідування підготовчої школи не є обов’язковим.