13/10/2023

Наш заклад розташований у центральній частині міста, а тому гармонійне поєднання зелених насаджень на квітниках перед фасадом школи разом з озелененням всієї вулиці Михайла Грушевського та архітектурними спорудами робить наше місто ще красивішим.

19/09/2023

Так, це саме той безпілотник, який придбала невтомна волонтерка Любов Атласюк за гроші, зібрані на ярмарку.

19/09/2023

Роман Климюк, учень 8-А, пройшов відбір до однієї з найпрестижніших футбольних академій України « Динамо Київ»

19/09/2023

Вітаємо учня 6-В класу Марка Брика із здобуттям срібної медалі на чемпіонаті Європи з джиу-джитсу (Ne-Waza) International Balkan Open 2023 в категорії U-12 до 38кг.

19/09/2023

Упродовж двох днів у нашій школі відбувався ярмарок, метою якого був збір коштів на лікування учениці 6-В класу Злати Карпик та на оплату штурмовика-бомбардувальника (безпілотника) для 44 окремої артилерійської бригади імені Данила Апостола.

04/09/2023

Адміністрація Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов повідомляє про те, що з 04 вересня 2023 року розпочинаються роботи з реалізації проєкту Громадського бюджету «Капітальний ремонт – благоустрій (озеленення) пришкільної території Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов ТМР ТО по вул. Грушевського, 3 в м. Тернополі (квітників перед фасадом школи) «Квітуча школа – квітуче місто» (громадський бюджет)». Усі необхідні документи та дозволи оформлені належним чином.

15/06/2023

Звіт директорки школи про роботу педагогічного та учнівського колективів у 2022/2023 навчальному році.