Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Наприклад:  школа
Випадкова світлина
Оголошення
ОГОЛОШЕННЯ

З інформацією про платні освітні послуги можна ознайомитися тут.

До уваги!

Інформація про використання коштів для закупівлі засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів Нової української школи (тут). 

Новини

19/09/2018

У п’ятницю, 21 вересня, о 14.20 в актовому залі школи відбудеться презентація Міжнародного університету LCC (м.Клайпеда, Литва)

19/09/2018

Ваша дитина незабаром стане школярем. Хочете, щоб син чи донька почували себе впевнено, успішно навчались і залюбки спілкувались з однолітками? У цьому вам допоможе підготовча школа для майбутніх першокласників!!!

14/09/2018

FLEX - програма культурного обміну, яка дає можливість українським школярам протягом одного навчального року навчатись у школі в США, проживаючи в американській родині.

10/09/2018

У ТСШ №3 пройшов тиждень, присвячений 27-й річниці проголошення Незалежності України.

01/09/2018

Цьогоріч свято Першого дзвоника для шестикласників Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов відбулося на оновленому ігровому майданчику.

01/09/2018

1 вересня у Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов №3 уже традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника. У цей день шкільне подвір'я знову наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням, посмішками юнаків та дівчат.

31/08/2018

Цей навчальний рік особливий для усіх першокласників нашої країни тим, що діти прийдуть до Нової української школи, головним завданням якої буде навчити дітей життєво необхідних компетентностей, підготувати свідомих та суспільно-активних громадян нашої держави.

26/08/2018

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов оголошує набір учнів до 1-го класу на 2018-2019 н.р.

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×