Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Випадкова світлина
Оголошення
До уваги!

Розширюємо коло наших партнерів - збільшуємо можливості для наших учнів!

Більше інформації про співпрацю Благодійного фонду  "КРОК ДО УСПІХУ" та освітньої організації SOLO WAY GLOBAL EDUCATION тут

До уваги учасників освітнього процесу!

З діяльністю Державної служби якості освіти України можна ознайомитися на офіційному вебсайті https://sqe.gov.ua/.  Про основні напрямки діяльності Державної служби якості освіти України та її територіального органу у Тернопільській області за посиланням тут.

Новини

30/12/2021

Це найочікуваніші, улюблені з дитинства особливі дні, наповнені світлом, веселощами, сімейним теплом, надіями й очікуванням дива й казки….

28/12/2021

Нещодавно учні 5-В класу Кріль Софія, Борик Вікторія, Куриляк Софія та Фака Соломія (вч.Чорна А.М.) стали учасниками творчого кулінарного конкурсу “Let’s Cook It”, який був організований видавництвом Express Publishing з метою популяризації англійської мови в Україні.

16/12/2021

Наша школа теж долучається до участі у Національному тижні читання. Пропонуємо Вам огляд книги Марії Артеменко «Стріла степу» видавництва «Портал».

03/12/2021

Ученицю 11 В класу Хомінську Христину за перемогу в номінації "Ведучий кулінарного ток-шоу" Всеукраїнського конкурсу учнівської молоді "Український борщ - національний бренд кулінарної культури".

03/12/2021

Переможців конкурсу «Свято Покрови» під гаслом «Сила нескорених приуроченого до Дня захисників і захисниць України» та до 30-річчя незалежності України.

12/11/2021

Завдяки подорожі у Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка на фізико-математичний факультет, STEM-центр , учні 9-В класу дізнались процес створення та розробки 3-D моделей

22/10/2021

Нещодавно, з 6 жовтня до 14 жовтня, учні 10-х класів нашої школи брали участь у культурно-освітньому проєкті, реалізація якого відбувалася в польських Татрах.

01/10/2021

24 жовтня розпочинає роботу підготовча школа для майбутніх першокласників. Організаційні батьківські збори відбудуться 19 жовтня о 17.30 у спортивному залі школи.

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×