Новини: сторінка 4

16/12/2021

Наша школа теж долучається до участі у Національному тижні читання. Пропонуємо Вам огляд книги Марії Артеменко «Стріла степу» видавництва «Портал».

03/12/2021

Ученицю 11 В класу Хомінську Христину за перемогу в номінації "Ведучий кулінарного ток-шоу" Всеукраїнського конкурсу учнівської молоді "Український борщ - національний бренд кулінарної культури".

03/12/2021

Переможців конкурсу «Свято Покрови» під гаслом «Сила нескорених приуроченого до Дня захисників і захисниць України» та до 30-річчя незалежності України.

12/11/2021

Завдяки подорожі у Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка на фізико-математичний факультет, STEM-центр , учні 9-В класу дізнались процес створення та розробки 3-D моделей

22/10/2021

Нещодавно, з 6 жовтня до 14 жовтня, учні 10-х класів нашої школи брали участь у культурно-освітньому проєкті, реалізація якого відбувалася в польських Татрах.

01/10/2021

24 жовтня розпочинає роботу підготовча школа для майбутніх першокласників. Організаційні батьківські збори відбудуться 19 жовтня о 17.30 у спортивному залі школи.

01/10/2021

Навчальна мета: досягнення злагодженості в роботі керівного складу, командирів формувань, працівників школи в цілому при виконанні заходів запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру/

17/09/2021

Так, ми навіть не помітили, коли гаджети міцно переплелись із нашим щоденним життям. Здається, скоро вони цілковито замінять книги.