Новини: сторінка 9

15/02/2021

Це добровільна ініціатива, яка була започаткована у 2012 році американкою та засновницею відомого сайту дитячої книги Delightful Children’s Books, Еммі Бродмур. Вона спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек.

03/02/2021

Бібліотекарі Стасишин С.Т., Шпак В.О. спільно з учнями 2-5 класів із задоволенням читали вголос цікаві вірші та оповідання!

29/01/2021

29 січня в Тернопільській спеціалізованій школі № 3 було проведено тематичні заходи, а саме: виховні години скорботи й пам’яті, бесіди, перегляд відеороликів " На Аскольдовій могилі поховали їх...", а також організовано круглий стіл «Кров і вогонь з'єдналися в серцях молодих".

22/01/2021

День Соборності – державне свято, що відзначається кожного року в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

15/01/2021

Щороку з настанням зими у Тернополі стартує міський конкурс «Феєрія новорічного міста», який створює святкову атмосферу для мешканців і гостей міста та дає змогу сповна відчути справжнісінький дух Різдва.

30/12/2020

Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим від учнів 8-В класу

24/12/2020

Різдво Христове вважається одним з найважливіших свят у всьому світі. Проте в кожній країні різдвяні святкування мають свої особливості.

23/12/2020

Дорогі батьки, учні і педагоги! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!