Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Наприклад:  школа
Випадкова світлина
Оголошення
До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 21 жовтня 2017 року розпочинає свою роботу підготовча школа, яка діє при ТСШ №3. Організаційні батьківські збори, на яких прийматимуться заяви, відбудуться  10 жовтня о 18:00   в актовому залі школи. Тел.для довідок: 52-13-17, 52-68-50.

Увага!

Ознайомитися з інформацією щодо проекту "Реконструкція благоустрою території  ТСШ № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов ТМР по вул. Грушевського, 3 в м.Тернополі" можна ТУТ

Наша адреса
Адреса: м.Тернопіль вул. Грушевського, 3
52-68-50 (директор)
52-13-17 (заступник)
52-38-92 (бухгалтер)

Структура року та режим роботи

СТРУКТУРА ТА РЕЖИМ   РОБОТИ

Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3

з поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради Тернопільської області

на 2017-2018 навчальний рік

            Навчальний рік у школі починається 01 вересня 2017 року святом – Днем знань і закінчується  святом Останнього дзвоника 25 травня 2018 року.

               Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

   І семестр - з 01 вересня по 29 грудня 2017 року.

  ІІ семестр – з 15 січня по 25 травня 2018 року.

 Протягом навчального року для учнів проводяться канікули:

осінні - з 30 жовтня  по 05 листопада 2017 р.

зимові - з 30 грудня 2017 р. по 14 січня 2018 р.

весняні -  з  26 березня по 01 квітня 2018 р.

         Відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 лютого 2015 за №157/26602 учні 4, 9 та 11 класів складають державну підсумкову атестацію. Перелік предметів для державної підсумкової атестації, форму та терміни її проведення Міністерством освіти і науки України буде затверджено додатково.

        Робочі навчальні плани закладу на 2017-2018 н.р. складено на підставі  листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-315 від 07.06.2017 року «Про структуру 2017/2018 н. р. та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів» для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов:

1-4 класи – за Типовими навчальними планами початкової школи, затвердженими наказом МОН України  від 10.06.2011 № 572, із змінами згідно з наказом МОН України від 16.04.2014 № 460 (додаток 4);

5-9 класи - за Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів II ступеня, затвердженими наказом МОН України від 03.04.2012 №409 (в редакції наказу МОН України від 29.05.2014 № 664), із змінами згідно з наказом МОН України від 12.12.2014 № 1465(додаток 3);

10-11 класи – за Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів III ступеня, затвердженими наказом МОН України від 27.08.2010 № 834, зі змінами, внесеними наказом МОН України від 29.05.2014 № 657 (додаток 19).

         Класи діляться на дві групи:

         а) у 1-11-х класах при вивченні української мови (окрім 11-В, 10-А,Б,В класів);            

        б) у 1-4 класах при вивченні літературного читання ( окрім  2-А,Б,В, 3-А,В класів);

         в) у 2-11 кл. при проведенні практичних занять з інформатики з використанням комп’ютерів;

         г) у 5-9-х класах на заняттях з трудового навчання; у 10-11 кл.- технологій (окрім 11-В,10- А,Б,В кл.);

         г) у 10-11 класах (окрім 11-В,10 А,Б,В   кл.)   на уроках фізкультури заняття проводяться окремо з хлопцями та дівчатами;

         д) у 5-11 класах  при вивченні другої іноземної мови   ( німецької/

французької) ;

е) у 10-11-х класах на уроках країнознавства,  літератури Англії та США, ділової іноземної мови

Відповідно до типу спеціалізації школи (навчальний заклад з поглибленим вивченням іноземних мов) на  заняттях з англійської мови учні 1 – 11класів  діляться   на 3 групи.

         Початок занять першої зміни        о   830

         Початок занять у другій зміні       о   1230

         Закінчення занять у другій зміні   о   1800

         Тривалість уроку в 1-х  класах – 35 хвилин, у 2-4-х класах – 40 хвилин, у 5-11-х класах – 45 хвилин.

         Тривалість перерв між уроками – 10 хвилин, після третього і четвертого уроку – 20 хвилин.  У 1-4-х класах відповідно - 15 і 25 хвилин.

Розклад дзвінків у І та ІІ змінах:       

1 урок                830-915

2 урок                925-1010

3 урок                1020-1105

4 урок                1125-1210

5 урок                1230-1315

6 урок                1325-1410

7 урок                1420-1505

8 урок                1525-1610

9 урок                1620-1705

10 урок              1715-1800

Закріпити за кабінетами такі класи у І та ІІ змінах:

Клас

Закріплений кабінет

Класний керівник

1-А

25

Яременко Ніна Борисівна

1-Б

12

Найда Любов Богданівна

1-В

26

Криса Тетяна Михайлівна

2-А

14

Бенцал Наталія Миколаївна

2-Б

23

Дунець Ірина Романівна

2-В

22

Заброцька Світлана Григорівна

3-А

21

Копка Тетяна Вікторівна

3-Б

27

Вишневська Олена Василівна

3-В

28

Цибульська Світлана Анатоліївна

4-А

11

Паращак Ліана Омелянівна

4-Б

27

Драган Мирослава Михайлівна

4-В

24

Кріль Олена Павлівна

5-А

44

Мужилівська Ольга Іванівна

5-Б

41

Сагайдак Вероніка Зіновіївна

5-В

47

Маслюк Тетяна Петрівна

6-А

31

Сабат Марія Романівна

6-Б

38

Павловська Ірина Миколаївна

6-В

34

Гандзій Наталя Богданівна

7-А

43

Чорна Анжела Михайлівна

7-Б

45

Гелюх Тетяна Петрівна

7-В

46

Судомир Лілія Мирославівна

8-А

36

Сагайдак Катерина Олександрівна

8-Б

47

Слободян Леся Орестівна

8-В

38

Чорній Ольга Петрівна

9-А

33

Бердей Олена Віталіївна

9-Б

42

Канак Валентина Миколаївна

9-В

40

Іщенко Ольга Костянтинівна

10-А

41

Васько Ольга Ігорівна

10-Б

44

Бойко Ірина Леонівна

10-В

34

Штокало Марія Леонідівна

11-А

30

Базюк Ольга Яківна

11-Б

32

Слотюк Валентина Миколаївна

11-В

37

Гунтик Ольга Василівна

Для проведення окремих уроків поділити класи на групи при вивченні:

  • англійської мови:

К л а с

І     г р у п а

ІІ     г р у п а

ІІІ     г р у п а

1-А

1-Б

1-В

 

2-А

2-Б

2-В

 

3-А

3-Б

3-В

 

4-А

4-Б

4-В

 

5-А

5-Б

5-В

 

6-А

6-Б

6-В

 

7-А

7-Б

7-В

 

8-А

8-Б

8-В

 

9-А

9-Б

9-В

 

10-А

10-Б

10-В

 

11-А

11-Б

11-В

 

 

Андрушко І.В.

Андрушко І. В.

Андрушко І.В.

 

Поворознюк Н.М.

Поворознюк Н.М.

Поворознюк Н.М.

 

Тарасенко О.Л.

Тарасенко О.Л.

Тарасенко О.Л.

 

Стецюк О.Ф.

Джус І.Л.

Джус І.Л.

 

Маслюк Т.П.

Маслюк Т.П.

Маслюк Т.П.

 

Гречкосій І.Є.

Гречкосій І.Є.

Гречкосій І.Є.

 

Стецюк О.Ф.

Стецюк О.Ф.

Стецюк О.Ф.

 

Новікова Л.Є.

Слободян Л.О.

Маслюк Т.П.

 

Ничко Л.Я.

Ростоцька М.Є.

Ростоцька М.Є.

 

Васько О.І.

Маслюк Я.О.

Тарасенко О.Л.

 

Єгорова Н.Є.

Розум Н.О.

Новікова Л.Є.

 

 

Грода Г.М.

Грода Г.М.

Чорна А.М.

 

Джус І.Л.

Джус І.Л.

Джус І.Л.

 

Андрушко І.В.

Маслюк Т.П.

Андрушко І.В.

 

Новікова Л.Є.

Окаринська О.В.

Новікова Л.Є.

 

Єгорова Н.Є.

Єгорова Н.Є.

Єгорова Н.Є.

 

Сабат М.Р.

Ничко Л.Я.

Ничко Л.Я.

 

Чорна А.М.

Чорна А.М.

Чорна А.М.

 

Ростоцька М.Є.

Ростоцька М.Є.

Павловська І.М.

 

Грода Г.М.

Грода Г.М.

Грода Г.М.

 

Слободян Л.О.

Слободян Л.О.

Слободян Л.О.

 

Поворознюк Н.М.

Облудник О.С.

Облудник О.С.

 

 

Чорна А.М.

Ничко Л.Я.

Ничко Л.Я

 

Сабат М.Р.

Маслюк Т.П.

Маслюк Т.П.

 

Поворознюк Н.М.

Павловська І.М.

Павловська І.М.

 

Сабат М.Р.

Сабат М.Р.

Тарасенко О.Л.

 

Васько О.І.

Васько О.І.

Васько О.І.

 

Окаринська О.В.

Павловська І.М.

Павловська І.М.

 

Прокопів А.М.

Прокопів А.М.

Розум Н.О.

 

Прокопів А.М.

Окаринська О.В.

Прокопів А.М.

 

Дидина Н.О.

Дидина Н.О.

Дидина Н.О.

 

Дідик О.В.

Дідик О.В.

Дідик О.В.

 

Маслюк Я. О.

Дідик О.В.

Гречкосій І.Є.

 

 

  • німецької та французької мов:

К л а с

І   г р у п а

ІІ   г р у п а

 

5-А

5-Б

5-В

 

6-А

6-Б

6-В

 

7-А

7-Б

7-В

 

8-А

8-Б

8-В

 

9-А

9-Б

9-В

 

10-А

10-Б

10-В

 

11-А

11-Б

11-В

 

 

 

Танцовна О.І.

Кулик І.А.

Кулик І.А.

 

Гелюх Т.П.

Гелюх Т.П.

Гелюх Т.П.

 

Гелюх Т.П.

Гелюх Т.П.

Гелюх Т.П.

 

Гелюх Т.П.

Гелюх Т.П.

Гелюх Т.П.

 

Кулик І.А.

Бойко І.Л.

Бойко І.Л.

 

Бойко І.Л.

Бойко І.Л.

Бойко І.Л.

 

Бойко І.Л.

Бойко І.Л.

Танцовна О.І.

 

 

Нагорна Н.М.

Нагорна Н.М.

Нагорна Н.М.

 

Сисак І.С.

Сисак І.С.

Сисак І.С.

 

Сагайдак К.О.

Нагорна Н.М.

Нагорна Н.М.

 

Сагайдак К.О.

Кулик І.А.

Сагайдак К.О.

 

Сисак І.С.

Сисак І.С.

Нагорна Н.М.

 

Сагайдак К.О.

Сагайдак К.О.

Сагайдак К.О.

 

Нагорна Н.М.

Нагорна Н.М.

Сагайдак К.О.

 

  • літератури Англії та США:

К л а с

І     г р у п а

ІІ     г р у п а

 

10-А

10-Б

10-В

 

11-А

11-Б

11-В

 

Тарасенко О.Л.

Тарасенко О.Л.

Тарасенко О.Л.

 

Маслюк Я.О

Маслюк Я.О

Маслюк Я.О

 

 

Євтіхова Н.М.

Євтіхова Н.М.

Євтіхова Н.М.

 

Євтіхова Н.М.

Євтіхова Н.М.

Євтіхова Н.М.

 

  • країнознавства:

К л а с

І     г р у п а

ІІ     г р у п а

 

10-А

10-Б

10-В

 

11-А

11-Б

11-В

 

 

Дидина Н.О.

Дидина Н.О.

Дидина Н.О.

 

Поворознюк Н.М.

Поворознюк Н.М.

Маслюк Я.О

 

 

Євтіхова Н.М.

Євтіхова Н.М.

Євтіхова Н.М.

 

Євтіхова Н.М.

Євтіхова Н.М.

Євтіхова Н.М.

 

  • ділової англійської мови:

К л а с

І     г р у п а

ІІ     г р у п а

 

10-А

10-Б

10-В

 

11-А

11-Б

11-Б

 

Луців Р.С.

Луців Р.С.

Луців Р.С.

 

Луців Р.С.

Луців Р.С.

Луців Р.С.

 

 

Євтіхова Н.М.

Євтіхова Н.М.

Євтіхова Н.М.

 

Євтіхова Н.М.

Євтіхова Н.М.

Євтіхова Н.М.

 

 
  • української мови  в 1-11-х класах:

К л а с

І     г р у п а

ІІ     г р у п а

1-А

1-Б

1-В

 

2-А

2-Б

2-В

 

3-А

3-Б

3-В

 

4-А

4-Б

4-В

 

5-А

5-Б

5-В

 

6-А

6-Б

6-В

 

7-А

7-Б

7-В

 

8-А

8-Б

8-В

 

9-А

9-Б

9-В

 

11-А

11-Б

 

Яременко Н.Б

Найда Л.Б.

Криса Т.М.

 

Бенцал Н.М.

Дунець І.Р.

Заброцька С.Г.

 

Копка Т.В.

Вишневська О.В.

Цибульська С.А.

 

Паращак Л.О.

Драган М.М.

Кріль О.П.

 

Мужилівська О.І.

Сагайдак В.З.

Гандзій Н.Б.

 

Канак В.М.

Чуба М.П.

Гандзій Н.Б.

 

Філь К.Д.

Філь К.Д.

Гандзій Н.Б.

 

Мужилівська О.І.

Гунтик О.В.

Мужилівська О.І.

 

Гунтик О.В.

Канак В.М.

Шендеровська Л.В.

 

Мужилівська О.І.

Сагайдак В.З.

 

Гребенюк Л.Б.

Дрогобицька О.Б.

Стасишен Л.С.

 

Стасишен Л.С.

Найда Л.Б.

Дрогобицька О.Б.

 

Коцюруба І.В.

Коцюруба І.В.

Гребенюк Л.Б.

 

Стасишен Л.С.

Криса Т.М.

Яременко Н.Б.

 

Гандзій Н.Б.

Канак В.М.

Шендеровська Л.В.

 

Сагайдак В.З.

Сагайдак В.З.

Гунтик О.В.

 

Чуба М.П.

Чуба М.П.

Канак В.М.

 

Коцюруба І.В.

Філь К.Д.

Коцюруба І.В.

 

Чуба М.П.

Чуба М.П.

Гунтик О.В

 

Чуба М.П.

Гунтик О.В.

.

  • читання у 1,4-х класах:

К л а с

І     г р у п а

ІІ     г р у п а

 

1-А

1-Б

1-В

 

4-А

4-Б

4-В

 

Яременко Н.Б.

Найда Л.Б.

Криса Т.М.

 

Паращак Л.О.

Драган М.М..

Кріль О.П.

 

Гребенюк Л.Б.

Дрогобицька О.Б.

Стасишен Л.С .

 

Стасишен Л.С.

Копка Т.В.

Вишневська О.В.

 

3-Б

Вишневська О.В.

Будій Н.Д.

  • інформатики:

К л а с

І     г р у п а

ІІ     г р у п а

 

2-А

2-Б

2-В

 

3-А

3-Б

3-В

 

4-А

4-Б

4-В

 

5-А

5-Б

5-В

 

6-А

6-Б

6-В

 

7-А

7-Б

7-В

 

8-А

8-Б

8-В

 

9-А

9-Б

9-В

 

10-А

10-Б

10-В

 

11-А

11-Б

11-В

 

Бенцал Н.М.

Бенцал Н.М.

Заброцька С.Г.

 

Копка Т.В.

Драган М.М.

Цибульська С.А.

 

Заброцька С.Г.

Заброцька С.Г.

Заброцька С.Г.

 

Драпак О.М.

Драпак О.М.

Драпак О.М.

 

Войтович Б.В.

Войтович Б.В.

Войтович Б.В.

 

Пільгун С. В.

Величенко Н.І.

Величенко Н.І.

 

Величенко Н.І

Величенко Н.І.

Величенко Н.І.

 

Величенко Н.І

Величенко Н.І.

Величенко Н.І.

 

Драпак О.М.

Драпак О.М.

Драпак О.М.

 

Драпак О.М.

Драпак О.М.

Драпак О.М.

 

Паращак Л.О.

Дунець І.Р.

Бенцал Н.М.

 

Дунець І.Р.

Дунець І.Р.

Дунець І.Р

 

Паращак Л.О.

Драган М.М.

Кріль О.П.

 

Войтович Б.В.

Войтович Б.В.

Войтович Б.В.

 

Войтович Б.В.

Войтович Б.В.

Войтович Б.В.

 

Пільгун С.В.

Величенко Н.І.

Величенко Н.І.

 

Драпак О.М.

Драпак О.М.

Драпак О.М.

 

Драпак О.М.

Драпак О.М.

Драпак О.М.

 

Величенко Н.І.

Величенко Н.І.

Величенко Н.І

 

Величенко Н.І.

Величенко Н.І.

Величенко Н.І

 

  • фізкультури:

К л а с

І     г р у п а

ІІ     г р у п а

11-А

11-Б

Атласюк С.В.

Атласюк С.В.

Булич Л.Р.

Булич Л.Р.

  • трудового навчання, технологій:

К л а с

І     г р у п а

ІІ     г р у п а

5-А

5-Б

5-В

 

6-А

6-Б

6-В

 

7-А

7-Б

7-В

 

8-А

8-Б

8-В

 

9-А

9-Б

9-В

 

11-А

11-Б

Чорній О.П.

Чорній О.П.

Чорній О.П.

 

Чорній О.П.

Чорній О.П.

Чорній О.П.

 

Чорній О.П.

Чорній О.П.

Чорній О.П.

 

Чорній О.П.

Чорній О.П.

Чорній О.П.

 

Чорній О.П.

Чорній О.П.

Чорній О.П.

 

Войтович Б.В

Войтович Б.В.

вакансія

вакансія

вакансія

 

вакансія

вакансія

вакансія

 

вакансія

вакансія

вакансія

 

вакансія

вакансія

вакансія

 

вакансія

вакансія

вакансія

 

Войтович Б.В

Войтович Б.В.

Школа працює у режимі п’ятиденного робочого тижня.

         З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов, за погодженням управління освіти і науки Тернопільської міської ради можуть змінюватися структура навчального року та графік учнівських канікул.

Навчальні екскурсії у 1-11 класах проводяться протягом року. Навчальна практика у 5-8 класах  не проводиться. В учнів 10-х класів буде проведено навчальну практику з 28.05 до 08.06 2018 року по 5 год. на день.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×