До уваги батьківської громадськості!

Територія обслуговування
ТСШ № 3: Листопадова, Михайла Грушевського (непарні), Гетьмана Сагайдачного, В’ячеслава Чорновола, Коперника, Кардинала Сліпого (рішення виконавчого комітету ТМР від 09.01.2019 року № 2 "Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти").

Територія обслуговування, закріплена за закладом

Керуючись ст. 53 Конституції України ст.66, Законом України „Про освіту”, ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017р. №684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», з метою забезпечення здобуття громадянами України повної загальної середньої освіти та підготовки дітей до навчання в школі, рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради № 02 від 09.01.2019 року "Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти" до території Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченям іноземних мов закріплені такі вулиці: Листопадова, Гетьмана Сагайдачного, М. Грушевського (непарні), Кардинала Сліпого, В’ячеслава Чорновола, Коперника.