Територія обслуговування, закріплена за закладом

Керуючись ст. 53 Конституції України ст.66, Законом України „Про освіту”, ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017р. №684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», з метою забезпечення здобуття громадянами України повної загальної середньої освіти та підготовки дітей до навчання в школі, рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради № 113 від 21.02.2018 року до території Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченям іноземних мов закріплені такі вулиці: Листопадова, М. Грушевського, Гетьмана Сагайдачного, Родини Барвінських, В’ячеслава Чорновола, Коперника.