Загальна інформація

У школі створено належні умови для організації гарячого харчування учнів. Шкільна їдальня розрахована на 90 посадочних місць.

Матеріально-технічна база і обладнання харчоблоку загалом відповідають нормативним санітарно-гігієнічним вимогам. Усі продукти, які завозять у шкільну їдальню  мають супровідні документи, що засвідчують їх якість. Також створено належні умови для  зберігання усієї продукції.

Харчування учнів проводиться у відповідності до двотижневого меню та асортименту буфетної продукції, погоджених із держсанепідемслужбою міста. Учні 1-6 класів харчуються за відповідним  графіком.

Працівниками харчоблоку забезпечується щоденна С-вітамінізація третіх страв з метою зміцнення імунної системи дітей, профілактики сезонної захворюваності. Також здійснюється бракераж сирої продукції із залученням медичних працівників.

Вартість обіду для дітей пільгових категорій з 16 січня 2017 року становить 12 гривень 80 копійок (харчування здійснюється за кошти міського бюджету).

Середня вартість обіду у шкільній їдальні становить 13-15 гривень. Страви завжди подаються свіжими та гарячими.

Серед запропонованої буфетної продукції відсутні чіпси, сухарики, газовані напої та інші продукти, що містять консерванти та приносять шкоду дитячому організму.