До уваги батьківської громадськості!

Територія обслуговування
ТСШ № 3: Листопадова, Михайла Грушевського (непарні), Гетьмана Сагайдачного, В’ячеслава Чорновола, Коперника, Кардинала Сліпого (рішення виконавчого комітету ТМР від 09.01.2019 року № 2 "Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти").

Внутрішній контроль

Вивчення та узагальнення питань у наказах

у 2018-2019 н.р.

• «Про підготовку шкільної документації до 2018-2019н.р., про виконання вчителями школи Інструкції з ведення ділової документації».
  • «Про залучення учнів школи до шкільних та позашкільних гуртків та секцій».
  • «Про роботу вчителів української літератури з надання освітніх послуг учням та впровадження методик креативного навчання».
  • «Про роботу вчителів історії та рівень навчальних досягнень учнів з історії України та всесвітньої історії.
  • «Про стан викладання  та рівень навчальних досягнень учнів          з географії»
  • «Про роботу військово-патріотичного гуртка «Патріот»  у 2018-2019 н.р.»
  • «Про стан викладання економіки та готовність школярів до роботи в умовах ринкової економіки»
  • «Про використання ІКТ для підвищення ефективності навчального процесу на уроках німецької/французької мов»
  • «Про роботу вчителів англійської мови над ефективізацією навичок усного мовлення у 5-9-х класах та рівень навчальних досягнень учнів з даного виду діяльності»
  • «Про роботу  методичного об’єднання вчителів іноземних мов»
  • «Про забезпечення належного харчування учнів у шкільній їдальні, здійснення профілактичних заходів з метою збереження здоров’я усіх учасників освітнього процесу»
  • «Про підсумки виховної роботи   у 5-11-х класах за 2018-2019 н.р.»

Лютий

Квітень

Лютий

Травень