До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 21 жовтня 2017 року розпочинає свою роботу підготовча школа, яка діє при ТСШ №3. Організаційні батьківські збори, на яких прийматимуться заяви, відбудуться  10 жовтня о 18:00   в актовому залі школи. Тел.для довідок: 52-13-17, 52-68-50.

Увага!

Ознайомитися з інформацією щодо проекту "Реконструкція благоустрою території  ТСШ № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов ТМР по вул. Грушевського, 3 в м.Тернополі" можна ТУТ

Правила для учнів

Учні зобов’язані:

1. Оволодівати знаннями, вміннями, практичними навичками, підвищувати свій загальнокультурний рівень.
  2. Дотримуватися вимог Статуту школи, правил внутрішкільного розпорядку.
  3. Бережливо ставитись до державного, громадського і особистого майна.
  4. Дотримуватись законодавства, моральних, етичних норм.
  5. Брати посильну участь у різних видах трудової діяльності, що не заборонені чинним законодавством.
  6. Бути дисциплінованими, скромними, ввічливими, виконувати вимоги педагогів, рішення органів учнівського самоврядування.
  7. Виконувати розпорядження класних керівників, учителів, адміністрації навчального закладу; заздалегідь повідомляти чи своєчасно пояснювати (із зазначенням причин) про свою відсутність на заняттях чи інших заходах школи.
  8. Не пропускати без поважних причин уроки, інші заходи, своєчасно приходити на місце занять або інше домовлене місце зустрічі.
  9. Не носити на уроки предмети, які не є необхідними під час занять, вимикати мобільні телефони під час уроків.
  10. Сумлінно трудитися для блага сім’ї, родини, країни, себе.
  11. Брати активну участь у громадському житті школи, класу, в роботі учнівського самоврядування. Вчитися поєднувати особисті інтереси колективу.
  12. Охороняти рідну природу, берегти і примножувати народне добро. Боротися за економію і бережливість.
  13. Правильно організовувати навчання, працю, відпочинок, цінувати свій і чужий час. Займатися в гуртках за інтересами.
  14. Систематично займатися фізкультурою і спортом.
  15. Поважати батьків, старших членів своєї сім’ї, брати участь в домашніх справах. Вчитися веденню домашнього господарства, піклуватися про літніх і хворих людей, про молодших за себе.
  16. Дотримуватися стриманості і охайності в одязі, в школі носити офіційний одяг чи загальноприйняту форму одягу для усіх учнів школи.
  17. Знати й виконувати правила дорожнього руху, техніки безпеки, виробничої санітарії, пожежної безпеки і поведінки на воді.