До уваги випускників 11-х класів!

Рекомендації учням щодо проходження ЗНО-2019.

Більше тут

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Прийом документів про зарахування учнів до 1 класу 2019-2020 н.р. розпочинається з 01 березня 2019 р.
Детальніше тут.

День води у 2019 році

Серед численних національних і міжнародних свят є не тільки радісні й веселі, але і такі, що змушують задуматися і прийняти близько до серця проблеми навколишнього світу. Тема таких складних свят – екологія, зокрема, Всесвітній день водних ресурсів або, як його зазвичай називають, День води.

ООН: важливість водних ресурсів

Про важливість збереження прісних вод як необхідної умови для життя в різних міжнародних організаціях говориться з середини минулого століття. Але тільки до кінця вісімдесятих років проблема постала настільки гостро, що Організація Об’єднаних Націй вирішила винести його на новий рівень. Так народилася ідея створення нового свята – Всесвітнього Дня водних ресурсів.

Резолюція про створення нового екологічного свята вийшла в січні 1993 року, і вже через два з гаком місяці День води вперше був відзначений більш ніж у тридцяти країнах. З наступного, 1994 року, кожен новий свято був присвячений певній темі. Цієї традиції Генеральна Асамблея ООН дотримується і донині.