Інформація для читачів

Діяльність шкільної бібліотеки у 2019-2020н.р.   була спрямована на виконання завдань, які висуває  перебудова

всіх складових компонентів сучасної школи і здійснювалась з таких основних напрямків:

•          Виховання в учнів інформаційної культури, культури читання, шанобливого  ставлення до книги.

•          Формування  правової культури читачів, громадянськості, патріотизму, виховання   інтересу до рідного краю.

•          Пропаганда здорового способу життя.

З метою пропаганди здорового способу життя , бібліотекарі  брали участь у роботі офіційного тренінгу, проведеного за міжнародною програмою «Молодь на роздоріжжі».

•          Сприяння самоосвіті  учнів та вчителів за допомогою різних форм і методів роботи.

•          Організація довідково-бібліографічного та інформаційного обслуговування читачів.

•          Формування, використання і зберігання бібліотечного фонду.

•          Популяризація літератури та книги.

У бібліотеці оформлені постійнодіючі полички: «Це моя Україна, це моя Батьківщина», «Провісник майбутнього», «Тернопільщина – край літературних талантів», «Україно, Україно, славний край козацький», «Старе місто Тернопіль, оповите серпанком таємниць».

Протягом року організовані тематичні виставки літератури: «Здорова дитина – здорова нація», «Біль мого народу», «Знай та поважай свої права», «Героїчне минуле народу»,  «Я - громадянин України», «На шляху до соборності»,  «Рядки, обпалені війною», «Звучи, моя мово чарівна»,  «Чорнобиль – це набат і біль» .

Бібліотека бере участь  у проведенні предметних тижнів у школі. Проводиться щорічний місячник шкільних бібліотек. Стартував читацький проєкт «БУККРОСИНГ».

Кожного року  до учнів 2-х класів у гості приходять казкові герої  на свято «Візитівка Королеви Книги»

До Всесвітнього дня читання вголос був проведений бібліотечний урок «Я почитаю тобі книгу».

З метою пропаганди здорового способу життя, бібліотекарі брали участь у роботі офіційного тренінгу, проведеного за міжнародною програмою «Молодь на роздоріжжі».

Казковий дощ на спортмайданчику нашої школи

Креативлабораторія «Зрозуміти воду – значить пізнати світ»

Бібліотечний урок витонченої Словесності

«Візитка Королеви Книги»