До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 21 жовтня 2017 року розпочинає свою роботу підготовча школа, яка діє при ТСШ №3. Організаційні батьківські збори, на яких прийматимуться заяви, відбудуться  10 жовтня о 18:00   в актовому залі школи. Тел.для довідок: 52-13-17, 52-68-50.

Увага!

Ознайомитися з інформацією щодо проекту "Реконструкція благоустрою території  ТСШ № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов ТМР по вул. Грушевського, 3 в м.Тернополі" можна ТУТ

Інформація для читачів

"Є книжки, які треба тільки прочитати, є такі, котрі найкраще проковтнути,
 і лише деякі варто розжувати і перетравити"
                                                                                                                       Ф. Бекон

Як вибрати книгу для читання ?

Зайшовши до бібліотеки, треба звернутись до її каталогів. В перекладі з грецької „каталог” означає „перелік”. Отже, каталог – перелік усіх книг, які є в бібліотеці. Каталог необхідний кожній бібліотеці, він служить посередником між книгою і читачем. Переглядаючи каталог, читач дізнається, чи є в бібліотеці потрібна йому книга, які книги є в бібліотеці з даної теми, які книги конкретного автора можна прочитати в цій бібліотеці.

• В картотеках картки з назвами книг підібрані за окремими темами.
  • На книжкових виставках ти завжди знайдеш цікаві книги.Переглянь бібліографічні покажчики. Це книги про книги. В них ти знайдеш анотації – короткі розповіді про зміст книги і поради, кому рекомендована дана книга.
  • Ти можеш сам вибрати книгу з полиць відкритого доступу.

​​​​​​​Робота бібліотеки

Сучасна бібліотека є невід`ємною ланкою навчально-виховного процесу. Свою діяльність бібліотека організовує спільно з педагогічним колективом відповідно до планів роботи і регламентуючої документації, що затверджується директором школи.

Бібліотека загальноосвітнього навчального закладу – це культурно-освітній, пізнавальний, інформаційний та виховний центр, що керується у своїй роботі принципами пріоритету читачів – дітей з урахуванням їхніх вікових та індивідуальних особливостей, різноманітності форм бібліотечної роботи зі школярами та педагогічними працівниками.

Відповідно до «Положення про бібліотеку загальноосвітнього навчального закладу», бібліотека має читальний зал, абонемент та книгосховище.

Бібліотечний фонд шкільних підручників обліковується і зберігається окремо від бібліотечного фонду шкільної бібліотеки. Облік його, включаючи прийом, реєстрацію надходжень, розподіл по класам, переміщення, вибуття проводиться відповідно «Інструкції про порядок доставки, комплектування та облік навчальної літератури» №1/9 -217.

Облік бібліотечного фонду допомагає зберігати його і правильно використовувати.

Приміщення бібліотеки має сучасне естетичне оформлення. Змістовна реклама бібліотеки та книжкового фонду сприяє вихованню читацьких інтересів і дбайливого ставлення до книги