УВАГА, ВАКАНСІЯ!

ТСШ № 3 оголошує конкурс на заміщення вакантних посад вчителів математики та інформатики, фізичної культури, початкових класів, вихователя ГПД. З детальною інформацією можна ознайомитися ТУТ.

Внутрішня система забезпечення якості освіти

2019 - 2020 н.р.

НАКАЗ від 13.04.2020 № 51  "Про створення робочої групи та проведення самооцінювання освітнього середовища у ТСШ № 3".

ЗВІТ за результатами самооцінювання та спостереження за освітнім середовищем ТСШ № 3 (презентація, ч.1).

ЗВІТ за результатами самооцінювання та спостереження за освітнім середовищем ТСШ № 3 (презентація, ч.2).

Висновок про результати самооцінювання освітніх і управлінських процесів за 2019/2020 навчальний рік

Узагальнена інформація про проведення самооцінювання освітніх і управлінських процесів Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов

НАКАЗ від 11.06.2020 № 77 "Про затвердження рішень педагогічної ради  від 10.06.2020 щодо здійснення самооцінювання освітнього середовища школи".