Зразковий хореографічний колектив «Весняний подих»

Зразковий хореографічний колектив «Весняний подих» - самобутній, яскравий колектив, відомий не тільки в рідному місті, а й поза його межами.

«Весняний подих»  був заснований у  2005 році  і ось вже 17 роки працює в напрямку бальні танці.

У 2007 році колективу «Весняний подих» відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 144 від 21.02.2007 року було присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив», а в 2012 році колектив підтвердив це високе звання (наказ МОН України № 21-К від 19.01.2012 року).

Незмінним керівником хореографічного колективу   є спеціаліст вищої категорії, учитель-методист Полигач Ольга Андріївна.

Ольга Андріївна – досвідчений спеціаліст у галузі бальної хореографії, постійно підвищує свій професійний рівень. Протягом останніх 5-ти років відвідує семінарські заняття та майстер-класи з європейської та латиноамериканської програм відомих танцівників України та світу (Юрій та Яна Васютяк (Україна) – європейська програма, Антон Нестерко та Дарія Маріющенко (Україна) – латиноамериканська програма, Едіта Дануте та Мірко Годзолі (Італія) – європейська програма).Картинки по запросу полигач Ольга Андріївна

Танцювальний колектив «Весняний подих»  є учасником міських, обласних, Всеукраїнський конкурсів, на яких неодноразово займав почесні місця. Творчий пошук, концертна діяльність, величезна любов до танцю є невід'ємною частиною існування творчого колективу.

За період з 2012 по 2020 р.р. хореографічний колектив взяв участь у таких конкурсах та фестивалях і став переможцем:

• міський та обласний конкурс «Таланти твої, Україно» - гран-прі;
  • міський огляд-конкурс «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине!», учасник звітного концерту кращих танцювальних колективів міста;
  • переможець міського огляду-конкурсу «З Україною в серці», учасник заключного міського концерту в ПК «Березіль»;
  • міський вокально-хоровий фестиваль-конкурс «Свою Україну любіть» у рамках міського огляду-конкурсу колективів художньої самодіяльності «Творчість юних тобі, Україно!» – гран-прі;
  • міський огляд конкурс колективів художньої самодіяльності «Знай і люби свій рідний край»;
  • VI Чемпіонат України серед танцювальних колективів.

Хореографічний колектив постійно поповнюється новими учасниками. Середній кількісний склад становить понад 60 учасників. Успішність виступів та визнання публіки засвідчують численні дипломи лауреатів і переможців конкурсів різного рівня.