Новини: сторінка 8

30/03/2021

В рамках Декади Математики було проведено ряд конкурсів. Вітаємо переможців у різних номінаціях. Переможців конкурсу малюнків визначить online голосування

22/03/2021

Французька мова входить до числа шести робочих мов ООН, а також є офіційною мовою великої кількості міжнародних організацій . Крім Франції, мова широко поширена в Бельгії, Швейцарії, Канаді та багатьох інших країнах.

16/03/2021

До 207 річниці з Дня народження великого українського письменника учні 2-Б класу ( вчитель Шмагай І.С.) спільно з бібліотекарями Стасишин С.Т., Шпак В.О. провели урок поетичного настрою «Здається – кращого немає нічого в Бога, як Дніпро та наша славная країна…»

08/03/2021

З 09.03.21р. (вівторок)  по 12.03.21р. (п'ятниця) освітній процес для учнів 5-11 класів буде організовано за технологіями дистанційного навчання. Учні початкових класів навчаються очно.

26/02/2021

25 лютого 2021 року – 150 років з дня народження Лесі Українки, поетеси, яка своєю творчістю і перекладацькою діяльністю органічно вплела українську мову і культуру в загальний цивілізаційний контекст людства, адже, як сказала Оксана Забужко, «саме Леся Українка видала українцям паспорт, що ми – культурна нація, що ми – європейська нація».

25/02/2021

З нагоди 150-річчя від Дня народження видатної української письменниці учні 4-В класу (вчитель Криса Т. М.) спільно з бібліотекарем школи Стасишин С.Т. провели урок: «Довго щирими словами до людей промовлятиму я».

19/02/2021

20 лютого 2021 року – роковини кривавих подій на Майдані. Цього дня 7 років тому Україна пережила найтрагічніший етап Революції Гідності.

17/02/2021

«Копійки для порятунку життя». Під таким гаслом у нашому навчальному закладі пройшла благодійна акція зі збору монет для порятунку онкохворих діток.