В рамках року математики вчителі школи Надія Величенко та Олена Коваль 28 квітня провели математичні змагання між командами учнів 5-7-х класів.

07/05/2021

Командам пропонувалися різні математичні, логічні завдання. Учні мали змогу продемонструвати свої знання під час виконання  завдання для Дешифратора, при практичному визначенні сталої Архімеда. Цікавим моментом було те, що команди поєднали математику з поезією. Вони писали вірші Сенкан.

Дуже активно діти змагалися під час гри через застосунок  Kahoot. Як підсумок гри було визначено переможців . Ними стали учні 7-А класу  Костів Андрій, Глинська Дарина та учениця 6-Б класу  Дуда Поліна.

В цей день було встановлено рекорд школи -2021 з відтворення числа Пі.

37 цифр після коми відтворив учень 7-А класу Проць Олександр.

Усім учасникам бажаємо і надалі перемагати та дізнаватися нове разом з математикою!!!