Захід. Україна-Литва Європа об’єднує Традиції, звичаї, культурна спадщина та сьогодення (у форматі телемосту онлайн)

31/05/2021

Співпраця учнів та вчителів Тернопільської  спеціалізованої школи №3 з учнями та колективом  школи – гімназії з м. Таураге в Литві почалася на початку II семестру цього року.

Учні 9-В класу та вчителі англійської мови Гречкосій Ірина Євгенівна та Дідик Олеся Володимирівна провели другий телеміст Україна- Литва, обмінялись інформацією про культурну спадщину і сьогодення України та Литви, про звичаї і традиції рідного для кожного краю.

Діалог був інформативний та змістовний. Обидві сторони запросили взаємно відвідати наші чудові Європейські країни Литву та Україну, побачити красу земель та відчути гостинність українського та литовського народів.