Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Наприклад:  школа
Випадкова світлина

Новини: сторінка 5

17/09/2021

Урочисте відкриття Медіацентру пам’яті випускника школи 1984 року Андрія Комінка відбулось днями в нашій школі. Створено Медіацентр у рамках проєкту «Медіапростір», меценатами якого стали Софія та Світлана Комінко.

15/09/2021

Адміністрація Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов оголошує конкурс для працевлаштування на посаду вчителя інформатики.

14/09/2021

Впродовж п’яти днів у столиці України, на Київському водосховищі, тривав Чемпіонат України з вітрильного спорту серед юнаків та дівчат. Серед учасників команди Тернопільської області, які змагались на вітрильних дошках класу Techno293, успішно виступила учениця 10-Б класу Аліна Нижегородова.

08/09/2021

Вітаємо переможця міжнародного художнього конкурсу " Ельблонгський пекарчик очима школярів партнерських міст" під патронатом президента Ельблонга -ученицю 11-Б класу Надію Кійко ( ІІІ місце).

01/09/2021

День 1 вересня завжди особливо урочистий і трепетний, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

23/08/2021

У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, сімейного благополуччя, душевної рівноваги та впевненості в майбутньому.

19/07/2021

Адміністрація Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов оголошує конкурс для працевлаштування на посаду вчителя початкових класів.

08/06/2021

Для більшості учнів цей день - це ще одна сходинка шкільного життя, ще одна власна маленька перемога, а для випускників - це дорога в доросле життя.

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×