День безпечного інтернету

09/02/2022
З метою підвищення інформаційної компетентності учасників освітнього процесу, створення сприятливих умов для підготовки молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві, забезпечення захисту дитини від шкідливих інформаційних впливів, акцентування уваги на важливості безпечної поведінки у Всесвітній мережі в рамках Дня безпечного інтернету, який відбувся 08. 02.2022, у  школі проведено заходи спрямовані на підвищення рівня  знань  про безпечне користування інтернетом.
Зокрема:
  • опитування серед школярів   про безпечний інтернет;
  • учні 9 - 11 класів створювали тематичні буклети для молодших школярів про правила безпечного користування  інтернетом;
  • учні 6  класів розробили  вікторину "Безпечний інтернет" у середовищі Screch;
  • учителі школи взяли участь у Всеукраїнському онлайн-флешмобі «Разом для найкращого Інтернету!».

Проведені заходи дозволили зробити акцент на позитивному використанні технологій і вивчити роль, яку ми всі граємо в цілях сприяння створенню кращої і більш безпечної онлайн-спільноти.