Новини: сторінка 2

01/06/2023

Наказ від 01.06.2023 № 170 "Про зарахування дітей до 1 класу закладу середньої освіти на 2023/2024 н.р."

23/05/2023

У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. До святкування долучилися учні 5-Г класу (класний керівник: Гелюх Тетяна Петрівна), які підготували та провели 19 травня 2023 року цікавий та пізнавальний захід - подорож країнами Європи.

18/02/2023

Прийом документів для зарахування дітей до перших класів на 2023/2024 навчальний рік здійснюється шляхом «Електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти» з 01 березня по 31 травня 2023 року. Прийом документів буде здійснюватися за відповідним графіком із дотриманням санітарно-гігієнічних та епідемічних заходів.

14/09/2022

Ваша дитина незабаром стане школярем. Хочете, щоб син чи донька почували себе впевнено, успішно навчались і залюбки спілкувались з однолітками? У цьому вам допоможе підготовча школа для майбутніх першокласників!!!

01/09/2022

У зв’язку з початком нового навчального року адміністрація закладу надає графік роботи захисної споруди цивільного захисту, розміщеного на території закладу.

10/08/2022

Незабаром розпочнеться новий навчальний рік, який ставить перед нами нові виклики. Ми дуже сподіваємося, що ситуація в нашій країні і, зокрема, в нашому регіоні дозволить здійснювати очне навчання. А тому першочерговим завданням для нас стає організація безпечного перебування дітей у школі. Спробуємо відповісти на усі ваші запитання.

09/08/2022

Ми живемо в складний час, війна корегує наші плани. Тому організація освітнього процесу залежить від безпекової ситуації в нашому місті. Але освіта залишається одним із пріоритетів у житті. В умовах воєнного часу наш освітній заклад, безперечно, продовжить надання якісних освітніх послуг.

01/06/2022

Наказ про зарахування дітей до 1 класу закладу загальної середньої освіти на 2022-2023 н.р.