Новини: сторінка 7

27/04/2021

Вірш Т.Г. Шевченка «Думи мої, думи мої» мовами світу на Міжнародному проєкті-конкурсі «Тарас Шевченко єднає народи» у виконанні учнів 10-А та 10-Б класів

26/04/2021

Учні 4-В класу (вчитель Криса Т.М.) разом з бібліотекарями Стасишин С.Т. та Шпак В.О. теж відзначали День книги та авторського права.

26/04/2021

Учні 9-х класів, з 19 по 23 квітня брали участь у проекті #спільно_сильно в рамках програми "Мріємо та діємо".

26/04/2021

Протягом тижня учні та педагогічний колектив школи удосконалювали свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевіряли здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.

20/04/2021

Вітаємо з перемогою у конкурсі «Учень року» в номінації «ЛІДЕР РОКУ-2021» КАРПИК ТЕРЕЗУ, ученицю 10-В класу.

14/04/2021

09 квітня 2021 року наша школа долучилася до участі в глобальному екологічному проєкті «Озеленення планети».

10/04/2021

Державна служба якості освіти України запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Кампанія створена в межах ініціативи «Система забезпечення якості освіти», яка впроваджується в рамках проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).

02/04/2021

Учні нашої школи активно долучилися до відзначення Міжнародного дня дитячої книги.