Розширюємо коло наших партнерів - збільшуємо можливості для наших учнів!

Більше інформації про співпрацю Благодійного фонду  "КРОК ДО УСПІХУ" та освітньої організації SOLO WAY GLOBAL EDUCATION тут

До уваги учасників освітнього процесу!

З діяльністю Державної служби якості освіти України можна ознайомитися на офіційному вебсайті https://sqe.gov.ua/.  Про основні напрямки діяльності Державної служби якості освіти України та її територіального органу у Тернопільській області за посиланням тут.

Дорогі батьки, учні і педагоги! Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

30/12/2021

Це найочікуваніші, улюблені з дитинства особливі дні, наповнені світлом, веселощами, сімейним теплом, надіями й очікуванням дива й казки….

Саме напередодні Нового року прийнято загадувати бажання та вірити, що вони обов’язково здійсняться.

Бажаємо усім вам та вашим родинам міцного здоров’я та сил, миру, достатку, натхнення та енергії для здійснення добрих справ!

Веселих свят, смачної куті та гучної коляди! Благополуччя, затишку та добра у ваших оселях!