ДО УВАГИ ПРЕТЕНДЕНТІВ НА ВІЛЬНІ МІСЦЯ У 5-11 КЛАСИ!

30/05/2022

Проводиться набір у 5-11 класи на вільні місця. Заяви приймаються до 19 серпня 2022 року. Зарахування до закладу освіти буде здійснено відповідно до рейтингу, сформованого на основі підрахунку балів з української мови, математики та англійської мови. Перевага надаватиметься здобувачам освіти, які мають високий рівень навчальних досягнень із зазначених предметів (допускається достатній рівень навчальних досягнень лише з одного предмета).

Першочергово будуть зараховані діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в закладі, чи учнями працівників школи.

До заяви додати копію табеля успішності / свідоцтва досягнень.

Оголошення результатів відбудеться 26 серпня 2022 року.

Адміністрація школи