Криса Тетяна Михайлівна

Педагогічне звання: учитель-методист
Класний керівник 3-В класу

Педагогічний стаж - 24 роки

Педагогічне кредо:   «Донести до серця кожної дитини знання, досвід і практичні вміння»

Життєве кредо:  «Іди завжди вперед, незважаючи на перешкоди, бо якщо хочеш ти їх подолаєш»

Науково-методична проблема:  «Використання кейс- технології для формування життєвих компетентностей молодших школярів».

Актуальність і перспективність досвіду:

· забезпечує підвищення ефективності навчання.

· сприяє формуванню в учнів життєвих компетентностей.

· сприяє позитивній мотивації школярів до пізнавальної діяльності, потребі в самопізнанні, самореалізації та самовдосконаленні.

Мета досвіду

· створення оптимальних умов для розвитку творчих здібностей школярів на уроках .

· створення атмосфери співробітництва, взаємодії вчителя та учня.

· розвиток ключових життєвих компетентностей учнів.

Актуальність теми полягає в тому, що вона одночасно не тільки відображає практичну проблему, а й актуалізує певний комплекс знань, який необхідно засвоїти при вирішені цієї проблеми, а також удало суміщає навчальну, аналітичну й виховну діяльність, що, безумовно, є дієвим та ефективним при реалізації сучасних завдань системи освіти.

Кейс-технології розвивають уміння:

• аналізувати і встановлювати проблему;

• чітко формулювати, висловлювати та аргументувати свою позицію;

• спілкуватися, дискутувати, сприймати й оцінювати вербальну і невербальну інформацію;

• приймати рішення з урахуванням конкретних умов і наявності фактичної інформації.

Кейс-технології допомагають:

• зрозуміти, що найчастіше не буває одного єдиного вірного рішення; · виробити впевненість в собі і в своїх силах, відстоювати свою позицію і оцінювати позицію опонента;

• cформувати стійкі навички раціональної поведінки і проектування діяльності в життєвих ситуаціях;

• підвищити мотивацію навчання в учнів;

• розвинути інтелектуальні навички в учнів, які будуть ними затребувані при подальшому навчанні та у професійній діяльності.

Презентація з досвіду роботи

Матеріали з досвіду роботи