Маслюк Тетяна Петрівна

Педагогічне звання: учитель-методист
Класний керівник 11-В класу

Педагогічний стаж - 39 років

Робота над науково-методичною проблемою:  «Розвиток комунікативної компетенції учнів через  використання інтерактивних методів навчання  на уроках англійської мови»

Більшість учнів, визначають рівень володіння іноземною мовою за здатністю говорити. Ці учні розглядають вміння вільно спілкуватися з іншими важливішою ніж навики читання, письма чи усного сприйняття мови, вбачаючи мовлення найважливішим навиком, який можна здобути.

При навчанні потрібно розуміти, що говоріння включає три сфери знань:

-механічна(вимова, граматика, словниковий запас). Використання правильно підібраних слів у правильному порядку з правильною вимовою.

-функціональна(транзакція та інтеракція). Розуміння коли ясність повідомлення – надважлива.

-соціальні та культурні правила й норми. Розуміння, як приймати до уваги того, хто і до кого говорить, умови та причини розмови.

Опис досвіду:

Окрім роботи над даною темою, беру активну участь у позашкільних заходах, конференціях та семінарах з англійської мови:

В грудні 2019. пройшла комп’ютерні курси по розробці матеріалів та організації дистанційного навчання, організовані ІМЦО

В жовтні 2020 виступила на шкільному методобєднанні із доповіддю та мультимедійною презентацією по темі : «Використання інтенсивних методів у навчанні говоріння».

15 жовтень 2020 захистила проект на тему «Використання інтенсивних методів у навчанні говоріння»

Маслюк Т.П. є організатором таких заходів, як:

Грудень 2019 захід «The Name of Katherine through Generations…» 4,9,11 класи

Травень 2019 драматизація твору "Міс Гармидер"

Грудень 2021 урок-телеміст із студентами Тернопільського пкдагогічного університету ім.В.Гнатюка "Different Jobs" 8 клас

Лютий 2022 урок-телеконференція "Eating Habits" 9 клас

Лютий 2022 захід до дня народження Л.Українки

Лютий 2022 участь у Всеукраїнському конкурсі літературно музичних композицій за мотивами творів Л. УКРАЇНКИ

Формування предметних компетентностей: сформувати вміння застосовувати лексичні одиниці та вміння сформулювати визначення певних термінів англійською мовою,  сформувати вміння власного висловлювання з даної теми.

Формування ключових компетентностей: розвивати культуру мовлення й записів; виховувати працьовитість,  етичну культуру, культуру усного діалогічного та монологічного мовлення; формувати соціальні та комунікативні компетентності, вільне володіння іноземною мовою (вміти висловлювати і тлумачити поняття, думки, почуття, факти та погляди (через слухання, говоріння, читання і письмо) у широкому діапазоні соціальних і культурних контекстів, уміння посередницької діяльності та міжкультурного спілкування, розвивати компетентність здорового життя, формувати уміння розумно відноситись до особистого харчувааня та здоров'я.

Очікувані результати: учні повинні вміти застосовувати лексичні та граматичні одиниці в усному та писемному мовленні, вільно володіти іноземною мовою з даної теми.