ДО УВАГИ

ПРОТОКОЛ № 1, ПРОТОКОЛ № 2 засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад учителя почтакових класів.

До уваги батьків!

Романів Тарас Володимирович

Романів Тарас Володимирович

Вчитель інформатики
Вчитель фізики
Кваліфікаційна категорія: ІІ категорія
Класний керівник 5-В класу

Педагогічний стаж - 7 років

Персональний блог вчителя: https://fizukanova.blogspot.com/

Особливості сучасного суспільства вимагають постійного розвитку та вдосконалення. Кожен з нас перебуває в безперервному процесі навчання. Тому завданням сучасної школи є формування свідомої людини, здатної легко адаптуватися до швидких змін у світі, здатної до самоаналізу, критики та вдосконалення.

У своїй професійній діяльності ставлю собі за мету виховувати у своїх учнях саме такі задатки особистості.

На своїх уроках використовую технології, що сприяють формуванню ключових компетентностей учнів. Уроки організовую так, щоб вони були сучасними, цікавими та доступними для учнів.

Форми та методи роботи:

1. Інтерактивні технології (формують вміння працювати разом, сприяють спілкуванню та обміну досвідом).
  2. ІКТ (роблять урок «сучасним», підвищують ефективність самостійної роботи учнів, дозволяють вчителеві швидко та якісно оцінювати знання учнів за допомогою тестових завдань).
  3. Технології критичного мислення (розвивають логічне мислення учнів).
  4. Проектна діяльність (формує пізнавальну самостійність, розвиває творче мислення учнів).

Багато уваги приділяю індивідуальній і колективній (парна, групова) формам роботи, що сприяє диференціації навчання. На уроках намагаюсь створити сприятливий психологічний клімат, по мірі можливості навчити учнів спостерігати навколишню дійсність, думати, порівнювати, узагальнювати.

Матеріали з досвіду роботи:

1. Персональний інформаційно-освітній простір сучасного вчителя (Парадигма освітніх інновацій – 2019)
  2. Фізика 8 клас. Узагальнюючий урок з теми «Електричне поле»