Розширюємо коло наших партнерів - збільшуємо можливості для наших учнів!

Більше інформації про співпрацю Благодійного фонду  "КРОК ДО УСПІХУ" та освітньої організації SOLO WAY GLOBAL EDUCATION тут

До уваги учасників освітнього процесу!

З діяльністю Державної служби якості освіти України можна ознайомитися на офіційному вебсайті https://sqe.gov.ua/.  Про основні напрямки діяльності Державної служби якості освіти України та її територіального органу у Тернопільській області за посиланням тут.

Новини: сторінка 19

15/03/2019

Наша школа взяла участь в екочеледжі «Роби це заради майбутнього», у рамках загальноміського проекту «Екологічно сприятливе місто зусиллями громади».

11/03/2019

Впродовж двох днів 6-7 березня 2019р. у м. Тернополі тривав ІІІ Відкритий Західноукраїнський інтелектуальний турнір «Natus vincere» на кубок ректора ТНЕУ.

28/02/2019

Наші учні 5-А класу приймали участь та здобули перемогу (І місце) в акції "Навчайся успішно - відпочивай класно"

25/02/2019

З метою вшанування патріотизму і мужності українців у Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов протягом 18 - 22 лютого пройшов тиждень пам’яті Героїв Небесної Сотні.

22/02/2019

21 лютого вся наша шкільна громада долучилася до святкування Міжнародного дня рідної мови.

21/02/2019

20.02.2019р. у ТЗОШ №23 відбувся фінал альтернативної психологічної олімпіади «Терапевт власного Я».

20/02/2019

Тернопільську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов очолив новий керівник – Руслана Володимирівна Петрокушин.

18/02/2019

Пропагування здорових стосунків є головним способом запобігання булінгу і створення безпечної і приязної атмосфери у школі.