Новини: сторінка 16

15/01/2020

Щороку з настанням зими у Тернополі стартує міський конкурс «Феєрія новорічного міста», який створює святкову атмосферу для мешканців і гостей міста та дає змогу сповна відчути справжнісінький дух Різдва.

30/12/2019

Новорічні привітання для учителів, учнів та батьків Тернопільської спеціалізованої школи № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов

29/12/2019

26 грудня учні 8-Б класу Тернопільської cпеціалізованої школи №3 відвідали Тернопільський обласний комунальний дитячий будинок для дітей шкільного віку.

27/12/2019

24 грудня у ТСШ№3 було проведено географічний брейн-ринг “Моя Україна”. Мета заходу - поглибити знання учнів з географії України, навчити працювати у команді, привчати дітей до самостійної і дослідницької діяльності, виховувати почуття патріотизму та гордості за Україну та її досягнення.

24/12/2019

Лише завдяки людям, чиї біографії з ними пов’язуться, вони набувають рис, характерів, традицій, наповнюються життям. Саме так можна сказати про Тернопільську спеціалізовану школу №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, 80-літній ювілей якої гучно відсвяткували нещодавно.

23/12/2019

9-19 грудня 2019 року на базі Тернопільської загальноосвітньої школи № 26 було проведено Чемпіонат м. Тернополя з баскетболу серед юнаків

21/12/2019

20 грудня, учні 8-А класу у рамках благодійної акції та за підтримки доброчинного фонду "Добро поруч" відвідали Тернопільський Обласний Спеціалізований Будинок Дитини "Малятко"

13/12/2019

Впродовж трьох днів з 11.12-13.12 у ТКМЦ проходив відбірковий тур альтернативної психологічної олімпіади «Терапевт власного Я».