Новини: сторінка 11

27/11/2020

Вітаємо переможців міського фестивалю-конкурсу патріотичної пісні, прози та поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова» під гаслом «Сила нескорених»

27/11/2020

Вітаємо з перемогою у І турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021» у номінації «Математика» Марію Леонідівну Штокало.

24/11/2020

Саме під таким девізом відбулася 23 листопада в 9-В класі виховна година, приурочена до Дня Гідності і Свободи.

23/11/2020

21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи. Дві знаменні та доленосні події новітньої української історії – Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року - назавжди залишили слід у серці людей.

13/11/2020

Саме під таким гаслом проходить з 9 по 15 листопада Тиждень безпечного дорожнього руху в ТСШ №3.

11/11/2020

Вітаємо Буняк Яну, ученицю 8-Б класу, з перемогою у VI Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!»

09/11/2020

День української писемності та мови - це свято, яке щорічно відзначають в Україні 9 листопада. Кожна людина може володіти кількома мовами, але найкраще - рідною.

29/10/2020

Саме з цієї нагоди почесний консул Угорщини в Україні, президент Благодійного фонду «Подоляни» Тетяна Чубак передала нашій шкільній бібліотеці книги для учнів.