Розширюємо коло наших партнерів - збільшуємо можливості для наших учнів!

Більше інформації про співпрацю Благодійного фонду  "КРОК ДО УСПІХУ" та освітньої організації SOLO WAY GLOBAL EDUCATION тут

До уваги учасників освітнього процесу!

З діяльністю Державної служби якості освіти України можна ознайомитися на офіційному вебсайті https://sqe.gov.ua/.  Про основні напрямки діяльності Державної служби якості освіти України та її територіального органу у Тернопільській області за посиланням тут.

Новини: сторінка 11

18/03/2020

Електронна реєстрація у перші класи триває, а прийом документів буде здійснюватися після карантину.

12/03/2020

У період призупинення освітнього процесу в школі буде здійснюватись асинхронне дистанційне навчання.

12/03/2020

З 12 березня по 3 квітня у школі тимчасово призупинено освітній процес! Буде здійснюватись дистанційне навчання.

11/03/2020

Наш навчальний заклад приєднався до V Всеукраїнської благодійної акції «Нарру Мяу для Мурчика».

10/03/2020

Цілий тиждень у школі панував дух науки. Кожен учасник міг відчути себе дослідником і науковцем у світ інженерії.

28/02/2020

20 лютого 2020 року – роковини кривавих подій на Майдані. Цього дня 6 років тому Україна пережила найтрагічніший етап Революції Гідності.

21/02/2020

Вітаємо пошукову групу учнів 8-В класу із перемогою у міському етапі конкурсу пошукових та науково-дослідницьких робіт Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

20/02/2020

Вітаємо переможця ІІІ альтернативної психологічної олімпіади "Терапевт власного "Я" " ученицю 9-В класу Мельничук Марту!