Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Випадкова світлина
Оголошення
До уваги!

Розширюємо коло наших партнерів - збільшуємо можливості для наших учнів!

Більше інформації про співпрацю Благодійного фонду  "КРОК ДО УСПІХУ" та освітньої організації SOLO WAY GLOBAL EDUCATION тут

До уваги учасників освітнього процесу!

З діяльністю Державної служби якості освіти України можна ознайомитися на офіційному вебсайті https://sqe.gov.ua/.  Про основні напрямки діяльності Державної служби якості освіти України та її територіального органу у Тернопільській області за посиланням тут.

Новини: сторінка 13

15/01/2020

Вже традиційно управлінням освіти і науки Тернопільської міської ради, ТКМЦ НОІМ проводиться міський огляд-конкурс «Від Катерини до Водохреща» з метою популяризації автентичних фольклорних дійств, виховання поваги до культурно-мистецької спадщини нації.

15/01/2020

Вітаємо наших учнів, які гідно представили рідну школу та продемонстрували високий рівень практичних умінь та навичок під час виконання творчих завдань.

15/01/2020

Щороку з настанням зими у Тернополі стартує міський конкурс «Феєрія новорічного міста», який створює святкову атмосферу для мешканців і гостей міста та дає змогу сповна відчути справжнісінький дух Різдва.

30/12/2019

Новорічні привітання для учителів, учнів та батьків Тернопільської спеціалізованої школи № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов

29/12/2019

26 грудня учні 8-Б класу Тернопільської cпеціалізованої школи №3 відвідали Тернопільський обласний комунальний дитячий будинок для дітей шкільного віку.

27/12/2019

24 грудня у ТСШ№3 було проведено географічний брейн-ринг “Моя Україна”. Мета заходу - поглибити знання учнів з географії України, навчити працювати у команді, привчати дітей до самостійної і дослідницької діяльності, виховувати почуття патріотизму та гордості за Україну та її досягнення.

24/12/2019

Лише завдяки людям, чиї біографії з ними пов’язуться, вони набувають рис, характерів, традицій, наповнюються життям. Саме так можна сказати про Тернопільську спеціалізовану школу №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, 80-літній ювілей якої гучно відсвяткували нещодавно.

23/12/2019

9-19 грудня 2019 року на базі Тернопільської загальноосвітньої школи № 26 було проведено Чемпіонат м. Тернополя з баскетболу серед юнаків

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×