Розширюємо коло наших партнерів - збільшуємо можливості для наших учнів!

Більше інформації про співпрацю Благодійного фонду  "КРОК ДО УСПІХУ" та освітньої організації SOLO WAY GLOBAL EDUCATION тут

До уваги учасників освітнього процесу!

З діяльністю Державної служби якості освіти України можна ознайомитися на офіційному вебсайті https://sqe.gov.ua/.  Про основні напрямки діяльності Державної служби якості освіти України та її територіального органу у Тернопільській області за посиланням тут.

Новини: сторінка 14

21/12/2019

20 грудня, учні 8-А класу у рамках благодійної акції та за підтримки доброчинного фонду "Добро поруч" відвідали Тернопільський Обласний Спеціалізований Будинок Дитини "Малятко"

13/12/2019

Впродовж трьох днів з 11.12-13.12 у ТКМЦ проходив відбірковий тур альтернативної психологічної олімпіади «Терапевт власного Я».

12/12/2019

10 грудня 2019 року психологом ТВПУ-4 ім. М.Паращука Кравець О.В. і психологом нашої школи Проць Н.Я. були проведені заняття з елементами тренінгу з метою популяризації робітничих професій з учнями 9-их класів.

11/11/2019

У кожному класі було проведено «мовні забавлянки» «Мови чарівної голос».

12/10/2019

Адміністрація Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов оголошує конкурс для працевлаштування на таку посаду вчителя фізичної культури.

09/10/2019

Весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно, – ось як завжди проходить шкільний благодійний ярмарок у Тернопільській спеціалізованій школі №3. Цей рік не став винятком .

27/09/2019

У рамках заходів,присвячених святкуванню дня європейських мов у школі, учні 9-Б класу разом зі своїми вчителями (Гелюх Т.П., Слободян Л.О.) організували та провели на території школи англо-німецькомовний квест «We love foreign languages».

16/09/2019

Мовний табір FUNCamp- це справжній острівець дружніх стосунків, командної роботи, взаємодопомоги, толерантності, креативності та творчості. Тут можна було потанцювати, поспівати та навіть зайнятись йогою.