Рідна школа з нетерпінням чекає своїх учнів

31/08/2020

Невдовзі першовересень покличе школярів за парти і перший дзвоник знову збере велику шкільну родину. У школі навчається більше 1000 учнів, а 1 вересня ми чекаємо нове поповнення – 94 першокласники. І до цієї зустрічі ми старанно готувалися.

У школі створено нове освітнє середовище, в якому буде безпечно та зручно і дітям, і вчителям. Це освітній простір, в якому хочеться вчитися, де здійснюється мотивація до навчання та розвитку, панує атмосфера взаємоповаги до учнів та вчителів.

У школі пофарбовано і оновлено шкільні коридори, відремонтовано і сучасно обладнано класні кімнати, придбано нові меблі, встановлено кондиціонер в кабінеті інформатики, проведено капітальний ремонт харчоблоку шкільної їдальні, модернізовано бібліотеку, яка стала сучасним медіацентром.

Усі ці зміни відбулися за підтримки Тернопільської міської ради та батьківської громадськості.

Щиро дякуємо УСІМ батькам, які допомогли підготувати школу до нового навчального року.