Розширюємо коло наших партнерів - збільшуємо можливості для наших учнів!

Більше інформації про співпрацю Благодійного фонду  "КРОК ДО УСПІХУ" та освітньої організації SOLO WAY GLOBAL EDUCATION тут

До уваги учасників освітнього процесу!

З діяльністю Державної служби якості освіти України можна ознайомитися на офіційному вебсайті https://sqe.gov.ua/.  Про основні напрямки діяльності Державної служби якості освіти України та її територіального органу у Тернопільській області за посиланням тут.

Новини: сторінка 18

12/04/2019

В Українському домі «Перемога» 4 квітня проходив міський конкурс «Вернісаж талантів», серед дівчат 7-8 класів.

12/04/2019

Саме тому серед учнів 5-А та 5-Б класів вчителем Гетманюк І.Б. було проведено урок-подорож у «Країну Здоров’я».

05/04/2019

3 квітня в Українському домі «Перемога» найкрасивіші старшокласниці нашого міста боролися за перемогу у конкурсі "Панна Тернополя 2019".

28/03/2019

З 21 по 26 березня учениця 11-В класу Тернопільської СШ І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов Олександра Хомишин брала участь у Міжнародному фестивалі інженерних наук і технологій I-FEST-2019 у Тунісі.

21/03/2019

У березні традиційно вшановуємо пам'ять геніального пророка, славного сина України Тараса Шевченка.

19/03/2019

До Дня народження української письменниці Ліни Костенко, якій цьогоріч, 19 березня, виповнилось 89 років, розпочато Всеукраїнський флешмоб «Привітай Ліну Костенко».

19/03/2019

Представник компанії Ternopil IT CLUSTER Лілія Заревенна розповіла учням про різноманітні професії в галузі інформаційних технологій та ринки, з якими найчастіше співпрацюють тернопільські ІТ-компанії.

18/03/2019

Активно і спортивно проводили свій час I-віковий девізіон. Це наші маленькі спортсмени, які сьогодні потрапили у вир шалених емоцій.