Географічний брейн-ринг “Моя Україна”

27/12/2019

24 грудня у ТСШ№3 було проведено географічний брейн-ринг “Моя Україна”. Мета заходу - поглибити знання учнів з географії України, навчити працювати у команді, привчати дітей до самостійної і дослідницької діяльності, виховувати почуття патріотизму та гордості за Україну та її досягнення.

Брейн-ринг проведено між учнями дев’ятих класів. Гра тривала сім раундів, кожен з яких мав свою структуру та відповідні завдання, які були розроблені вчителем географії Слотюк В.М.

Ведучими брейн-рингу були учні 10-А класу: Дорохова Надія, Мачаєва Анна, Мацевко Євгенія, Тереба Вікторія і Кочан Анатолій.

Перемогу у грі здобула команда 9-Б класу. Склад команди: Зубар Ірина, Дуда Катерина, Кійко Надія, Хрустальова Софія, Малишевська Ангеліна, Савицька Ліза.

На другому місці — команда 9-А класу. Склад команди: Мандзій Аріана, Чесніківський Максим, Фурдела Анастасія, Шуль Оля, Космина Максим, Гнатюк Лідія.

На третьому місці — команда 9-В класу. Склад команди: Карпик Тереза, Гетьман Уляна, Малецька Даяна, Катрук Антоніна, Осів Юля, Напора Аліса.

Учасники брейн-рингу показали свої таланти, креативність, ерудованість і оригінальність.