Розширюємо коло наших партнерів - збільшуємо можливості для наших учнів!

Більше інформації про співпрацю Благодійного фонду  "КРОК ДО УСПІХУ" та освітньої організації SOLO WAY GLOBAL EDUCATION тут

До уваги учасників освітнього процесу!

З діяльністю Державної служби якості освіти України можна ознайомитися на офіційному вебсайті https://sqe.gov.ua/.  Про основні напрямки діяльності Державної служби якості освіти України та її територіального органу у Тернопільській області за посиланням тут.

Новини: сторінка 17

17/05/2019

За сприяння дитячого фонду UNICEF, проект «Найбільший урок у світі» був реалізований у нашому місті. 16 травня 2019 року наша школа №3 стала однією з його учасників.

12/05/2019

Запрошуємо учнів 1-4 класів на цікавий та корисний відпочинок у літній мовний табір «Поліглот». Табір діє з 3 по 14 червня 2019 року.

08/05/2019

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади вчителя початкових класів

26/04/2019

26 квітня 1986 року відбувся вибух на Чорнобильській АЕС – світ став свідком однієї з найжахливіших катастроф в історії людства. А сьогодні минає 33 роки від дня страшної трагедії.

26/04/2019

Bonjour! Таке вітання лунало в нашій школі 24 квітня під час зустрічі з Фабрісом Пето.

24/04/2019

Тернопіль — "файне місто", а його візитною карткою є і залишається великий став. Тому вчителі Бердей О.В. та Хома В.В. з учнями 10-А класу, вирішили перевірити наскільки безпечна ця ідея.

24/04/2019

З метою наведення належного санітарного стану на території міста та підвищення рівня благоустрою, з 08.04.2019р. по 19.04.2019 р. у Тернополі проведено загальноміську толоку.

23/04/2019

Універсальний ігровий майданчик - це гордість третьої школи. Це місце для активного відпочинку під час групи продовженого дня, проведенні уроків на свіжому повітрі та під час організації літнього пришкільного табору для учнів молодших класів.