Читаємо разом! Всесвітній день дарування книг!

14/02/2020

14 лютого Всесвітній день дарування книг. Цього дня в нашій школі стартував проєкт «Буккросинг» - книжкове мандрування з рук в руки. Основний принцип: книгу прочитав – передай іншому.

Учні початкової школи протягом місяця приносили свої прочитані книги з домашньої бібліотечки і сьогодні відпустили їх мандрувати до інших читачів.

Школярі 4-А класу майстерно розповіли про історію виникнення книжкового руху «Буккросинг», декламували вірші про читання. Родзинкою свята стала пісня «А ми любимо читати», яку дуже динамічно виконали юні учасники проєкту.

Свято підготували бібліотекарі Стасишин Світлана Теодозіївна, Шпак Вікторія Олександрівна та вчитель початкових класів Бенцал Наталія Миколаївна.

Давайте разом робити світ бібліотекою!