За сигналом "Увага всім!" в школі відбулась навчальна евакуація усіх учасників освітнього процесу

27/01/2020

За сигналом “Увага всім!” 24.01.20 з метою запобігання надзвичайних ситуацій в школі та відпрацювання алгоритму дій в разі небезпеки відбулась навчальна евакуація усіх учасників освітнього процесу з приміщення школи.

Щороку тренувальні заняття з пожежної безпеки  в школі проводять, аби вдосконалити навички педагогічного колективу, учнів та технічного персоналу на випадок виникнення пожежі.

Учителі миттєво зреагували на звук сирени і швидко евакуювали учнів з приміщення школи на безпечну дистанцію.

Евакуацію проведено успішно, за 3 хв 24 с з приміщення школи евакуйовано 743 учасники освітнього процесу першої зміни.