Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Наприклад:  школа
Випадкова світлина
Оголошення
ОГОЛОШЕННЯ

Ознайомитися зі ЗВІТОМ про використані кошти (2017 р.) можна тут.

Увага!

Ознайомитися з інформацією щодо проекту "Реконструкція благоустрою території  ТСШ № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов ТМР по вул. Грушевського, 3 в м.Тернополі" можна ТУТ

Наша адреса
Адреса: м.Тернопіль вул. Грушевського, 3
52-68-50 (директор)
52-13-17 (заступник)
52-38-92 (бухгалтер)

Урок Мужності, Гідності і Свободи

25/11/2016

21 листопада  у актовому залі школи для учнів 8-10 класів  відбувся «Урок Мужності, Гідності і Свободи», присвячений подіям на Майдані. 

Під час уроку учні завдяки представленим відео матеріалам, мали нагоду пригадати події тих великих днів, які назавжди змінили історію нашої нації і вшанувати героїв «Небесної Сотні». У заході взяли учні 6-10 класів. Надзвичайно проникливо заспівали пісню Небесній сотні сестри Стаханські Настя та Ксенія.  З трепетом і хвилюванням учні 10 класів, а саме Маленький Олег, Фартушняк Владислав та Федуник Віталік виконали пісню «В той день, коли закінчиться війна». Гутик Денис, учень 10-А класу  декламував вірш про героїзм українських військових, про біль матерів, які втратили своїх синів, про любов до України. Школярі та вчителі з великим трепетом слухали виконання учнів 6-В класу «Повертайся, солдате!» та  учнів 7 класів «Бачення з небес».  Наприкінці уроку хвилиною мовчання було вшановано пам'ять Героїв Небесної Сотні. Захід підготувала вчитель історії Курилович Галина Володимирівна. 

 

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×